FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 9 Aralık 2020 279 Görüntüleme

ZEYBEK BAŞKAN’DAN ZABITA TEŞKİLATINA JEST

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, toplumumuzda önemli bir yere sahip olan Zabıta Müdürlüğü’nü makamında kabul etti. Başkan Zeybek, Zabıta Müdürü Taner Çelik ve beraberindeki heyetin katıldığı ziyarette teşkilata özlük hakları çerçevesinde kıyafet desteğinde bulundu.

         Şehir hayatında düzeninin sağlanabilmesi için ölçüm ve tartım, güvenlik ve asayiş, denetim ve kontrol mekanizmalarından taviz verilmemesi adına özveriyle çalışan Zabıta teşkilatını tebrik eden Başkan Zeybek, “Afyonkarahisar Belediyesi olarak zabıtalarımız şehrimizin huzur ve güvenliği için durmadan çalışmakta ve mesai gözetmeksizin görevlerini en iyi şekilde ifa etmek için çabalamaktadırlar. Zabıta Müdürlüğümüz bütün personeli ile vatandaşın karşısında değil vatandaşın yanında ve onun hizmetindedir. İçinde bulunduğumuz Koronavirüs Pandemi sürecinde de fedakar çalışmalarıyla görevini icra eden tüm zabıtalarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Zabıta Müdürü Taner Çelik ise desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.

          Zeybek Başkan’ın teşkilatın her daim yanında olduğunu söyleyen Çelik; “Sağolsun Başkanımız her zaman yanımızda.  Başkanımız, gönüllere girmek için bu yola çıktı, bizlerde gönüllerdeki zabıta olmak istiyoruz ve çalışmalarımızı bu amaçla sürdürüyoruz” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil