resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 23 Temmuz 2022 52 Görüntüleme

Yurdunuseven’den halk günü toplantısı

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, TBMM’nin tatile girmesi ile birlikte pandemi dolayısıyla ara verdiği halk günlerine yeniden başladı.

Vatandaşlarla görüşen Yurdunuseven, “biz sizin emrinizdeyiz” mesajı verdi.

Pandemi dolayısıyla ara verdiği halk günlerine yeniden başlayan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, bugün AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında vatandaşları kabul etti. Her birini ayrı ayrı özel olarak dinleyen Yurdunuseven taleplerini not alarak ilgili kurum ve kuruluşlarla görüştü.

“Biz sizin emrinizdeyiz”

Yurdunuseven programın ardından bir açıklama yaparak şöyle dedi; 1 Temmuz itibarı ile meclisimizin kapanması dolayısıyla tüm mesaimizi Afyonkarahisar’a verdik. İlçelerimizi ziyaret ediyoruz, köylerimizi ziyaret ediyoruz, teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda pandemi öncesi yapmış olduğumuz halk günlerini tekrar başlattık. İnşallah düzenli olarak da devam edeceğiz. Bugün pandemi sonrası ilk defa bir halk günü yapıyoruz. Sağolsun halkımızın da teveccühü çok fazla. Biz de onlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diyoruz ki; bizim telefonlarımız 24 saat açık. Ankara’ya çıkıp gelmenize gerek yok. Telefonla ulaşabilirsiniz, burada partimiz de yapmış olduğumuz halk günlerimiz de bize ulaşabilirsiniz. Sizin için varız, sizler için varız. Biz, elimizden ne geliyorsa nasıl yardımcı olabileceksek her zaman emrinizdeyiz ve yardıma hazır vaziyetteyiz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil