FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 3 Kasım 2021 221 Görüntüleme

Yurdunuseven’den 19. yıl mesajı

AK Parti'nin iktidara gelişinin yıl dönümü olan 3 Kasım 2002 seçimlerinin yıl dönümü dolayısıyla AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Haklar Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven, yazılı bir mesaj yayımladı.

Yurdunuseven mesajında; “Millete hizmet şiarıyla yola çıkan ve tam manasıyla ülkemizin kaderinin değişmesinde dönüm noktası olan AK Parti’mizin millet iradesiyle iktidara gelişinin 19. yılı kutlu olsun” dedi.

“19 yıl büyük devrimlerle geride kaldı”

“Milletin bizatihi kendi içinden doğan ve yalnızca millet için hiç durmadan reformlar üreten AK Partimiz ile, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük devrimlerle dolu 19 yılı geride bıraktık. Yalnız bu millet için çalışan ve hiç durmadan hizmet ve reform üreten AK Partimiz, şüphesiz ki Yüce Milletimizin de gönüllerinde tuttuğu yer ve yine yüce milletimizin kesintisiz destekleriyle bugünlere geldi. Milletimizin desteği ile kumpaslar ve darbeler hepsini birer birer yenerek bir daha meydana gelmemek üzere yok ettik. 19 Hizmet ve reform dolu yılın ardından bugün yine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çok daha ilerilerde belirlediğimiz hedeflere doğru milletimiz ve AK Teşkilatlarımızla omuz omuza yürüyoruz. Allah’ın izniyle 19 yılda yaşadığımız şahlanışın çok daha büyüklerini önümüzdeki dönemde yaşayacağız.

AK Partimizin kurulduğu günden bugüne ülkemiz ve milletimiz uğruna her turlu zorluğu göğüsleyen tüm dava arkadaşlarımıza ve Aziz Milletimize yürekten teşekkür ediyorum. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil