FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Yaşam 2 Şubat 2022 135 Görüntüleme

Yılmazaslan’dan Abdülkadir Konak’a ziyaret

Afyonkarahisar Madeni Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Mustafa Yılmazaslan Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birlik Başkanı Abdülkadir Konak'ı makamında ziyaret etti.

Afyonkarahisar Madeni Sanatkârlar Odasının 26 Şubat 2022 yapılacak olan Olağan Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkan Adaylığını açıklayan Mustafa Yılmazaslan ile beraberindeki heyet Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birlik Başkanı Abdülkadir Konak’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan adayı Mustafa Yılmazaslan ve ekibine teşekkür eden Başkan Konak; Esnaf ve Sanatkarımıza hizmet için çıktıkları bu yolda kendilerine başarılar dileyerek, adaylıklarının hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bu. Madeni Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkan Adayı Mustafa Yılmazaslan’da Başkan Konak’a gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ederek seçildikleri takdirde gerçekleştirmeyi planladıkları projeler ve yapacakları hizmetler hakkında bilgiler verdi. Ziyarete Birlik Başkan Vekili Atila Kocabaş’ta eşlik etti. Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil