FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Uncategorized 9 Haziran 2020 317 Görüntüleme

YILDIZ HOCACAN GENELEKSEL KÜNEFE DAVETİ..

Basın mensupları künefe sofrasında bir araya geldi Afyonkarahisar İnternet basını Burger künefede bir araya geldi. İkinci olarak bir araya gelen, İnternet medyası ve basın mensuplarını bir araya getiren Yusuf Kenan Yıldız hoca, kısa bir konuşma yaparak şu ifadelere yer verdi; Bizler Afyonkarahisar basınımızı çok seviyor ve değer veriyoruz, o nedenle ikincisini düzenlediğimiz künefe buluşmamızı gerçekleştirdik. […]

Basın mensupları künefe sofrasında bir araya geldi


Afyonkarahisar İnternet basını Burger künefede bir araya geldi.

İkinci olarak bir araya gelen, İnternet medyası ve basın mensuplarını bir araya getiren Yusuf Kenan Yıldız hoca, kısa bir konuşma yaparak şu ifadelere yer verdi;

Bizler Afyonkarahisar basınımızı çok seviyor ve değer veriyoruz, o nedenle ikincisini düzenlediğimiz künefe buluşmamızı gerçekleştirdik. Davetimizi kırmayak, iştiraak eden tüm basın mensubu arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Allah izin ve sağlık verirse bundan böyle, bu tür buluşmamızı geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz, herkese afiyet olsun dedi.

Burger Künefe mekan sahibi Abdülkadir Saygı’da basın mensuplarını ağılamaktan duyduğu memnuniyeti ifadelendirerek, kapılarının sonuna kadar basın mensuplarına açık olduğunu, onlar sayesinde ülkenin çok yerindeki önemli olaylardan haberdar olduklarını ifade etti.

Pandemi süresince uzun bir aranın ardından 1 Haziranda tekrar işlerine start verdiklerini ifade eden saygı, Afyonkarahisarlılara bu tadı mutlaka denemelerini tavsiye etti. Sosyal mesafe kurallarına özen gösterilen organizasyona çok sayıda basın mensubu katıldı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil