FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 11 Kasım 2021 200 Görüntüleme

Yarın MHP heyeti Afyonkarahisar’a geliyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla “Adım adım 2023; il il Anadolu” temalı MHP il ziyaretleri kapsamında 13 Kasım 2021 Cumartesi günü Afyonkarahisar’a gelecek olan MHP heyeti vatandaşlarla bir araya gelecek.

Hafta sonu düzenlenecek olan program ile ilgili bilgiler veren Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatlarıyla “Adım adım 2023; il il Anadolu” temalı MHP il ziyaretleri kapsamında 13 Kasım 2021 Cumartesi günü Milletvekillerimiz ve Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyelerimiz ile birlikte ilimizde bir dizi ziyaretlerde bulunacağız. MYK Üyemiz ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın ev sahipliğinde ilimize gelecek olan Ankara Milletvekilimiz Nevin Taşlıçay, İstanbul Milletvekilimiz Arzu Erdem, MYK üyelerimiz Hüseyin Yıldız, Akif Çapraz ve Burak Pehlivan ile birlikte sahada olacağız” dedi.

“Vatandaşlarımız ile buluşacağız”

Mahalle Muhtarları ve STK Temsilcileri ile bir araya geleceklerini söyleyen Başkan Kocacan, “Ankara’dan ilimize gelecek olan heyetimiz ilk olarak 13 Kasım 2021 Cumartesi günü sabah saat:10.30’da Akrones otelde Mahalle Muhtarlarımız ve STK Temsilcilerimiz ile bir araya geleceğiz. Daha sonra Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ziyaretimizin ardından il merkezimizde bulunan esnaflarımızı ziyaret ederek vatandaşlarımızın talep ve istekleri dinleyeceğiz”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

MEHTERE BÜYÜK İLGİ

MEHTERE BÜYÜK İLGİ

Hazır Site apk Uzman Tescil