FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 26 Mart 2021 267 Görüntüleme

Yarım Elma, Ramazan Ayı Çalışmalarına Başladı

Rahmet, mağfiret ve yardımlaşma ayı olan Ramazan Ayın’da birçok yardım kuruluşu, sivil toplum kuruluşları, birçok hayırsever sosyal yardımlaşma dernekleri vasıtasıyla ihtiyaç sahibi kişilere yardımlarını iletiyorlar.
Afyonkarahisar’da da Ramazan Ayı’nın yaklaşmasıyla birlikte Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği çalışmalarını hızlandırarak yardım kolilerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için düğmeye bastı. Her yıl düzenli olarak Ramazan Ayı’nda yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ileten Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kendi bünyesinde her ay yardım ilettiği ihtiyaç sahiplerine de yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor.

SOSYAL YARDIMLAŞMA BİRİMLERİNDEN YARIM ELMA’YA ZİYARET
Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Müdürü Seydi Yılmaz çalışmalarına devam ederken, Afyonkarahisar’da sosyal yardımlaşma görevini yürüten birim amirleriyle dernekte bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Afyonkarahisar Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yaman Şenol, Afyonkarahisar Belediyesi Yarım Hizmetleri Birim Sorumlusu Kemal Erkuş ve Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek Ramazan Ayı için hazırlanan yardım kolileri ve Ramazan Ayı’nda dağıtılması planlanan gıda ve diğer yardımlar hakkında Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Müdürü Seydi Yılmaz’dan bilgi aldı.

Yarım Elma Dernek Müdürü Seydi Yılmaz, birim amirlerine derneği gezdirerek ihtiyaç sahiplerine iletilen gıdalar ve Ramazan Ayı için hazırlanan yardım kolilerini gösterdi.

Yarım Elma Derneği’nin sosyal yardımlaşma anlamında ilimize büyük katkı sunduğunu ifade eden heyet ilimizin en yoğun olarak çalışan ihtiyaç sahiplerinin daima yanında olan derneklerinden biri olduğunu söyledi.
Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Müdürü Seydi Yılmaz ise; “her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan’da ihtiyaç sahiplerinin yanındayız. Derneğimiz bütün kademeleri ile ihtiyaç sahipleri için seferber oluyor. Hayırsever vatandaşlarımıza da bu vesile ile teşekkür ediyorum. Ramazan Ayı dolayısıyla yardım kolilerimizi hazırlıyoruz. En kısa sürede ihtiyaç sahiplerine ileteceğiz” dedi.

“YARIM ELMA’NIN HAYIRSEVERLERE KAPISI HER ZAMAN AÇIK”
Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Müdürü Seydi Yılmaz hayırseverlerin her zaman destek olduğunu belirterek, “hayırsever vatandaşlarımız her zaman yanımızda bizleri ve ihtiyaç sahiplerine olan desteklerini her zaman hissediyoruz. Mübarek Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahiplerimiz için yardım eli uzatmak isteyen tüm vatandaşlarımızı derneğimize bekliyoruz. Yardım kolilerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek adına bütün hayırseverlerimizi derneğimize bekliyoruz. Hayırseverlerimiz zekât ve fitrelerini de ihtiyaç sahiplerine derneğimiz aracılığı ile en doğru şekilde iletebilirler. Derneğimizi her zaman ziyaret edebilirler” dedi.

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil