FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 4 Aralık 2020 283 Görüntüleme

VEFA ÖZEL EĞİTİM MERKEZİNDEN ANLAMLI ZİYARET

  Afyon Vefa Özel Eğitim Merkezi Kurucusu Mustafa Aladaş, öğretmen ve öğrencileriyle birlikte Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Vefa Özel Eğitim Merkezi Kurucusu Mustafa Aladaş, Uzman Öğreticiler Muradiye Dirici, Bayram Doğan, Rehber Öğretmen Nimet Durna, Eğitim Koordinatörü Müge Aladaş ve öğrenciler Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Zeybek, onlara çeşitli hediyeler takdim etti. Öğrencilerde Başkan Zeybek’i daha önce yaptıkları ziyarette birlikte çekindikleri fotoğrafları kendi elleriyle hazırladıkları çerçeve ile takdim etti. Öğretmenlerin talep ve sorunlarını da dinleyen Zeybek Başkan, bir süre öğrencilerle sohbet etti.

“BU ÇOCUKLAR BİZİM”

       3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla kendisini ziyaret eden Vefa Özel Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür eden Başkanımız Zeybek, engellilerimizi kendimizden farklı görmediklerini vurguladı. Zeybek, “Daha önce kendilerini ziyaret etmiştik. İnşallah pandemi döneminin ardından tekrar ziyaret etmek istiyorum. İhtiyaç ve sıkıntılarınızı dinleyeceğiz. Belediye olarak imkanlarımız dahilinde her zaman yanınızdayız. Bu çocuklar bizim. Topluma mutlaka kazandırılması lazım. Bu konu da sizlerde çok hayırlı bir görev üstlendiniz, teşekkür ediyorum. Her zaman yanınızdayız” dedi. Vefa Özel Eğitim Merkezi Uzman Öğretici Bayram Doğan, Belediye Başkanı Zeybek’e engellilere yönelik yaptığı çalışma ve desteğinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil