resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem 29 Mayıs 2022 123 Görüntüleme

Vali Yiğitbaşı’dan Belediyeye ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Afyonkarahisar Valiliği’ne atanan Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Yardımcıları Benol Kaplan, Süleyman Karakuş, Murat Öner ve Barış Dal ile birlikte Vali Yiğitbaşı’yı Belediye girişinde çiçeklerle karşılayan Başkan Mehmet Zeybek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Valimiz Kübra Güran Yiğitbaşı’nı Belediyemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Başkanımız Zeybek; birlik, beraberlik ve uyum içinde çalışmaya devam edeceklerine dikkat çekti.

VALİ YİĞİTBAŞI’DAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI:

“Valilik olarak belediyemizle yakın çalışıyoruz”

Ziyaret ardından açıklamada bulunan Vali Yiğitbaşı ise; “Kendimi sıcak bir ortamın içerisinde buldum. Kadınlarla, çocuklarla, gençlerle tüm vatandaşlarımızla her an iç içeyiz. Afyonkarahisar, yoğun program etkinliği ve katılımın da çok olduğu bir şehir. Aynı zamanda iş birliklerinin paydaşlığın çok olduğu bir şehir. Bunları gözlemledim. Çok mutluluk verici. Başkanımızla ve Belediyemizle, Valilik olarak yakın çalışıyoruz. İnşallah bu çalışmaların daha da güçlenerek devam etmesini sağlayacağız. Çok teşekkür ediyorum” dedi.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil