FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, Magazin, Politika, Reklamlar 24 Haziran 2020 367 Görüntüleme

VALİ ÇİÇEK “İNTERNET EN ETKİN MECRA”

VALİ ÇİÇEK “İNTERNET EN ETKİN MECRA”
İlimizde İnternet Medyasından oluşan “İNTERNET MEDYA BİRLİĞİ” şehrimize yeni atanan Vali Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Oldukça keyifli geçen ziyarette birlik üyeleri genç Valinin inanılmaz tecrübeli ve ayrıntıların insanı olduğuna da şahit oldular
ÇAĞ DİJİTAL TEKNOLOJİ ÇAĞI
Birliğin yapmış olduğu ziyaretten ziyadesi ile memnun olan Vali Gökmen Çiçek, birlikte yer alan haber sitesi sahipleri ile tek tek tanışarak, yakından ilgilendi. Afyonkarahisar’da çok güçlü bir basın gurubunun olduğunu ifade eden Vali Gökmen Çiçek, son zamanlarda İnternetin ise, daha çok zirve yaptığını ifade ederek, artık çağın ve zamanın dijital teknoloji çağı olduğunu ifade etti.
İnternet Haberciliğinin çok güçlü ve etkin olduğunu ifade eden Vali Çiçek,anında habercilik anlaşı ile olayları ve hadiseleri saniyeler sonra insanlara duyurabilen en etkin mecralardan birisi olduğunu ifade etti.
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da oluşturulan bu gönül birliğinin de Türkiye’de de bir ilk olduğunu ifade ederek, İnternet medya birliğini önemsediğinin altını çizdi. Vali Çiçek, bundan böyle birlik ile her türlü konu üzerinde çalışabileceğini ifadelendirerek, birliğe başarılar diledi.
VALİ ÇİÇEK” BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR”
Uzun süren ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde ziyarette bulunan bulunan heyet şehrin doğa turizm ve ekonomik boyutları hakkında Vali Çiçek’i bilgilendirirken şehrin gelişimi için taşın altına tüm vücudu koymak gerektiğinin altını çizerek son dönemin iki önemli unsurunun çok ön plana çıktığınında altını çizdiler. Vali Çiçek, gastronomi ve motocros gibi muazzam faaliyetlerin şehir için lokomotif sektörler olduğunu belirterek hep birlikte çalışılmasının gerekliliğini söyledi. Ziyarete İnternet Medya Birliğinden Aydemir Kurt, Soner Gürsan, İsmail Ögeday, Sadettin Ulusoy, Yüksel Elçi, Ahmet Taşdelen, Doğancan Gürsan ve Dilek Tür katıldı. Sohbet sonrası çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil