FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 12 Kasım 2021 241 Görüntüleme

Vali Çiçek Girişimci Genç Liderleri ziyaret etti

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek Girişimci Genç Liderler Derneği'ni ziyaret etti.

Gençlik projeleri destek programı (2020-1) kapsamına TC Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve yürütücülüğünü Afyonkarahisar Girişimci Genç Liderler Derneğinin yaptığı “Lider Genç Kitap Kahve ” projesi kapsamında Vali Gökmen Çiçek dernek ve proje ofisine ziyarette bulundu.

Girişimci Genç Liderler Derneği’nin yürütücüsü olduğu Lider Genç Kitap Kahve Projesinin Proje Koordinatörü Behlül Beşen liderliğinde gerçekleşen toplantıya bu hafta Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek hem Girişimci Genç Liderlerle tanışmak hem de Lider Genç Kitap Kahve Projesi kapsamında bilgi almak maksadıyla dernek ofisini ziyaret etti.

Vali Çiçek’e Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Lider Genç Kitap Kahve Proje Koordinatörü Behlül Beşen tarafından detaylı brifing verildi. Ayrıca projenin faaliyet planlamasından ve gelecek etkinliklerden söz edildi.

Dernek Yönetim Kurulu üyeleri, Proje ve gönüllü ekibiyle uzun uzun sohbet eden Vali Çiçek projenin detaylarını öğrenirken bir yandan da kendisine sorulan soruları yanıtladı.

Validen Girişimci Genç Liderlere destek ve övgü

Samimi ve keyifli geçen toplantıda Vali Çiçek, derneğin ve projenin yaptığı faaliyetleri tebrik ederek her konuda Girişimci Genç Liderler Derneği’ne ve lider Genç Kitap Kahve Projesi’ne tam destek olduğunu belirtti.

Beşen “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Vali Yardımcıları derneğimize katılımları ile bizleri çok mutlu ettiler. Bu nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Çiçek ise Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde gerçekleştirilen faaliyetlerden söz ederek projede derneğe başarılar diledi.

Aynı zamanda ziyarete Afyonkarahisar Vali Yardımcıları Mehmet Keklik ve Ömer Tekeş ile İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Abdurrahman Özdilekler de katıldı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil