FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 3 Nisan 2021 249 Görüntüleme

Vali Çiçek, Bakan Eroğlu ve Başkan Zeybek Çay İlçesini Ziyaret Etti

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Milletvekili eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Çay ilçesini ziyaret etti.

İl Protokolü ilk olarak Yaka Mahallesinde bulunan Kadın Kültür Evini ziyaret etti.
Vali ile AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kadın Kültür Evinde kadınların yapmış olduğu ürünleri inceledi.
Eroğlu konuşmasında; Kadın Kültür evlerinin kurulmasına öncülük eden Valimize teşekkür ediyorum. El emeği göz nuru ile hazırlanan ürünlerin satışa sunularak ev ekonomisine katkı sağlayacak olması bizleri mutlu etti. Çay ilçemizle ve sizlerle her zaman gurur duydum, emeğinize sağlık dedi.
Kadın Kooperatifi ürün atölyesini ziyaret eden il protokolü burada yapılan çalışmaları inceleyerek kooperatif hakkında bilgi aldı. El emeği göz nuru ile hazırlanan ürünlerin satışa sunulduğu reyonu gezen Vali Gökmen Çiçek ve AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu memnuniyetlerini belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.
İl Protokolünün İlçeyi ziyaretlerinde İlçe Kaymakamı Mehmet Durgut, Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Kadir Çetin, Siyasi Parti temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil