FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 18 Nisan 2021 305 Görüntüleme

Ülkü Ocakları Başkanı A. Timur BAYRAM, “Komşusu Açken, Tok Yatan Bizden Değildir”

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi ailelere erzak kolisi dağıttı. Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları, yardımlaşmanın doruğa ulaştığı Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlar için gıda paketi ve Ramazan alışveriş kartları hazırladı. Hayırsever vatandaşların ve ülküdaşların destekleriyle hazırlanan gıda paketleri ve yardım kartları Ülkü Ocakları yönetimi ve üyeleri tarafından dağıtımı yapıldı.

 

“KOMŞUSU AÇKEN, TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR”
Her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda paketi dağıttıklarını söyleyen Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, Komşusu açken, tok yatan bizden değildir. (Hadis-i Şerif) inden yola çıktıklarını vurguladı. Başkan Bayram, “Her yıl olduğu gibi bu yılda yardımsever vatandaşlarımızın katkıları ile hazırlamış olduğunuz yardım paketleri ve Ramazan alışveriş kartlarımızı ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Koronavirüs salgını nedeniyle ülkece zor günler geçirdiğimiz bugünlerde Afyon Ülkü Ocakları olarak mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileler için yardım kolisi ve Ramazan alışveriş kartları dağıtımı gerçekleştirdik. Ramazan ayı içerisinde yardımlarımız ülküdaşlarımızın destekleri ile devam edecek. Allah hayrı yapanlardan ve hayra vesile olanlardan razı olsun” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil