FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 2 Kasım 2020 277 Görüntüleme

ÜLKEM PARTİSİ’NDEN ‘KAN VER AFYON’ KAMPANYASINA DESTEK

Ülkem Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal, beraberindeki parti üyeleri ile birlikte ‘Kan Ver Afyon’ kampanyasına destekte bulundu.

‘Kan Ver Afyon’ kampanyasına öncülük eden Afyonkarahisar’ın tanınmış simalarından Av. Nilgün Seçen ve eşi Mustafa Seçen’in özel davetiyle kampanya programına katılan Kadir Uysal’a, Ülkem Partisi Merkez İlçe Başkanı Zeki Ildız ve çok sayıda partili destek verdi.

Kampanya kapsamında kan veren Uysal kan vermenin önemini vurgulayarak; ‘’Afyonkarahisar’da bu güzel kampanya için desteklerini esirgemeyen bizleri davetleri ile onurlandıran başta Nilgün Seçen ve eşi Mustafa Seçen beyefendiye teşekkürlerimi sunuyorum. Ülkemiz son zamanlarda birçok doğal afet ve pandeminden kaynaklı olarak toplumsal sorunlarla karşılaşmıştır. Bu sorunların ülke olarak üstesinden geleceğimizi temenni ediyorum. ‘Kan ver Afyon’ kampanyası bu kapsamda çok önemli öncelikle parti üyelerimiz olmakla beraber bütün vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyorum’’ dedi.

Kampanyaya öncülük eden Av. Nilgün Seçen ise; ‘’bizleri kırmayarak ‘Kan Ver Afyon’ kampanyasına destek olan Ülkem Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal ve tüm parti üyelerine teşekkür ederim. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek’’ dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil