FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 24 Mart 2021 412 Görüntüleme

Türk Bayraklarıyla Donatıldı

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin esnafımıza Türk Bayrağı kampanyası tüm hızıyla devam ediyor.

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve yönetim kurulu ile birlikte Sandıklı Dereboyu Caddesinde ve Hocalar İlçesinde esnafları tek tek dolaşarak Türk bayrağı hediye etti. Bayrak dağıtımına İYİ Parti Sandıklı İlçe Başkanı Emir Erkalan ve İlçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik ettiler.

Bayrak dağıtımında esnafın ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği İl Başkanı Mısırlıoğlu, ” Şanlı Türk Bayrağımızı Afyonkarahisar merkez ve tüm İlçelerimizde tüm hızıyla dağıtmaya devam ediyoruz. Bu gün Sandıklı İlçemizdeyiz. Genel Başkanımız Meral Akşener’in selamlarını ileterek onun gönderdiği şanlı Türk Bayrağımızı vermek için buradayız. Esnaflarımızın çektiği sıkıntılara ortak olup, çözüm noktasında İYİ Parti olarak yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Her yerde İYİ Partiye büyük bir ilgi var, sağ olun var olun. Bu gün bir ve beraber olma günü. Hepimiz şanlı Bayrağımızın altında toplanmalıyız. Karanlık günleri birlikte aşarak aydınlık günlere kavuşacağız” dedi.
En anlamlı hediyeyi alan esnaflar ise bayrağı hemen asarak teşekkür ettiler.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil