FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 1 Kasım 2021 460 Görüntüleme

Teşkilat Üst Komisyon Başkanı Mehmet EFNAN Fark Yarattı

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP Yönetiminde 31.10.2021 Pazar günü bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda teşkilatlar hususunda yeni bir yapılanmaya gidip Teşkilat Üst Komisyonu kuruldu. Daha önce Güç Birliği Partisi’nde yaptığı çalışmalar ile isminden sıkça söz ettiren Mehmet EFNAN, oy birliği ile Teşkilat Üst Komisyon Başkanı olarak seçildi.

Çiçeği burnunda Başkan Mehmet Efnan Teşkilat Üst Komisyon Başkanı olarak seçildikten bir gün sonra 13 teşkilata atama yaparak farkındalığını gösterdi. Yeni yapılanma ile ilgili açıklamalarda bulunan EFNAN; “Öncelikle beni bu göreve layık gören başta Sayın Genel Başkanımız Ali KARNAP Beye ve ismim öne çıktığında şahsımı onurlandırarak beni bu göreve layık gören tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. İnşallah küçük bir zaman diliminde çok büyük yol kat edeceğiz. Davamızı iktidara giden bu kutlu yolda Ülkemizi karış karış gezip tüm teşkilatlarımızı yapılacak seçimlere kısa sürede hazırlayacağız.

Verilen emeklerimizin boşa gitmeyeceğine dair söz veriyorum. Bizler bugünümüzü düşünerek hareket etmiyoruz. Tüm çabamız Geleceğin Türkiye’sini şekillendirmek,, çocuklarımıza bir gelecek hazırlamak için.” İfadelerine yer verdi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil