FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 27 Şubat 2021 338 Görüntüleme

Telefon Dolandırıcısı Yakalandı!

25.02. 2021 günü saat 12.30 sıralarında Kütahya ili Sultanbağı Mahallesi ……. sayılı yerde meydana gelen konu ile ilgili olarak Müşteki 1972 doğumlu O.M.Ö a ait ikamet telefonu aranmak sureti ile kendilerini Polis-Savcı olarak tanıtan şahıslar ikamette bulunan 2010 doğumlu M.O.O isimli yaşı küçük şahsın telefonu açması üzerine ikamette bulunan altınlarını korkutmak sureti ile pencereden atması istenilerek, atılan altınlarla olay yerinden kaçarak uzaklaşmışlardır.

Şüpheli şahıslar ile ilgili olarak Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü görevlileriyle müşterek yapılan çalışmalar neticesinde Şüpheli 1984 doğumlu M.Ç (sekiz adet kaydı mevcut) isimli şahıs saat 16.10 sıralarında ilimiz Eski Çevik Kuvvet Kavşağında P………. Turizme ait Otobüs içerisinde yakalanmıştır.

Şahsın yapılan üst aramasında toplam değeri 15-20000 TL olan üç adet tam altın ve bir adet kelepçeli bilezik çıkmış olup Şüpheli şahıs ve ziynet eşyaları Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Görevlilerine teslim edilmek üzere Asayiş Şube Müdürlüğünde Muhafaza altına alınmıştır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil