resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem 12 Haziran 2022 34 Görüntüleme

Taytak ve MHP Heyeti’nden İnternet Medya Birliği’ne ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Adım Adım 2023 programları kapsamında İnternet Medya Birliği ve Afyonkarahisar İnternet Haberciler Derneği’ne (AFİHAD) ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret Afyonkarahisar Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Taytak, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MHP MYK Üyeleri Özgür Bayraktar, Volkan Dudu, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal ve çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleşti.

Ziyarette Milletvekili Taytak’ı ve beraberindeki heyeti İnternet Medya Birliği Başkanı Soner Gürsan, İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday ve birlik üyelerinden Dilek Tür, Muhittin Çekdemir ve Doğancan Gürsan karşıladı.

Milletvekili Taytak, İnternet Medyası için yeni çıkarılacak yasa ile ilgili olarak, çeşitli açıklamalarda bulundu. Çıkacak olan yasanın internet habercilerinin menfaatine yönelik olduğunu, artık internet habercilerinin de basın kanunu kapsamına alınarak, ilanlardan pay alacağını ifadelendirdi. Yasanın ülkemize milletimize ve bu işten ekmeğini kazananlara hayırlı ve uğurlu olması temennisini dile getirdi. Taytak ve beraberindeki heyete, İnternet Medya Birliğinin çalışmaları hakkında bilgiler veren İnternet Medya Birliği Başkanı Soner Gürsan Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday ise, Vekil Taytak’a teşekkür ederek, İnternet Habercileri adına yapılması gereken adımlar ve çıkacak yasada katkılarından dolayı minnettar olduklarını dile getirdi. Çıkacak olan yasada en azından bu işten ekmeğinin kazanan kişiler açısından önemli olduğunu dile getirdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil