FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 29 Nisan 2022 108 Görüntüleme

Taytak, iftar yemeğinde Sinanpaşalılar ile bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, iftar buluşmalarına devam ediyor.

Sinanpaşa ilçesinde önce esnafı ziyaret eden Taytak, daha sonra vatandaşlarla iftar da bir araya geldi. 2023 seçimlerinin önemine değinen Taytak, “2023 yılında da bu ülkenin bekası, vatanın birliği ve bütünlüğü için omuz omuza çalışacağız ve tekrar aynı zaferle yolumuza devam edeceğiz. Ben inanıyorum ki 2023 yine Cumhur İttifakı’nın başarısıyla gerçekleşecek ve ülkemiz lider ülke Türkiye olacak” dedi.

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve MHP heyeti Sinanpaşa ilçesinde iftar buluşması öncesi ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafları tek tek ziyaret eden Milletvekili Taytak, hayırlı işler temennisinde bulundu. 2023 yılında yapılacak olan seçimlerin öneminden bahseden Taytak’a, esnaf ve vatandaşlardan tam destek geldi.

Taytak, iftar yemeğinde Sinanpaşalılar ile bir araya geldi

Esnaf ziyaretinin ardından ilçe halkı ile iftar da buluşan Milletvekili Taytak’a, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Başkan Yardımcıları Ahmet Kahveci ve Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Yönetim Kurulu üyeleri, MHP Sinanpaşa İlçe Başkanı Üzeyir Barışkan ve yönetimi, AK Parti Sinanpaşa teşkilatı, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Belediye Başkanları, muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

Taytak, “Sinanpaşa’da birlik ve beraberlik içerisindeyiz”

Sinanpaşa ilçesinde birlik ve beraberlik içinde olduklarını vurgulayan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Bu mübarek ayın bu güzel gününde Sinanpaşalı hemşehrilerimizle beraber olmanın mutluluğu yaşıyorum. Ramazan bereket demektir, birlik demektir, kardeşlik demektir, rahmet demektir, sevgi demektir. İşte bu anlayışla bugün Sinanpaşa’da AK Partili bir belediye başkanımız, Milliyetçi Hareket Partili bir milletvekilimiz, AK Partili ve MHP’li ilçe başkanları ve belediye başkanlarımız, muhtarlarımız hepimiz biriz, bütünüz ve rahmet ayında rahmet birlikteliği içerisindeyiz. Cenabı Allah birliğimizi, beraberliğimizi düzeninizi bozmasın inşallah”

Taytak, “İçeride ve dışarıdaki ihanet çeteleri ile karşı karşıyayız”

Taytak, “Bugün ülkemiz öyle zor şartlar altında idare ediliyor ki içeriden ve dışarıdan sizlerinde çok yakından takip ettiği şekliyle ihanet çeteleri ile karşı karşıyayız. Daha dün Türkiye Cumhuriyeti Büyük Millet Meclisi’nde milletvekilliği yapan Garo Paylan isimli şahıs Ermeni soykırımını kabul edilmesi ile ilgili meclisimize önerge verdiler. Yani hain sadece dışarıda değil, hain içeride var. Dışarıdaki hainlerin içerideki ayakları, kolları onların buradaki talimat alanları var. İşte böyle bir dönemde her gün başka bir şeyler ile karşı karşıya geliyoruz. Zillet İttifakı diye ifade ettiğimiz ülkenin varlığı ve birliği dışında Amerika’nın ve diğer ülkelerin normlarını taşıyan altları masanın ortaya koyduğu tavırlar bu ülkenin insanına yakışmayacak, muhalefete yakışmayacak tavırlardır. İşte bu anlayışın içerisinde 15 Temmuz akşamı Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Türk milletine karşı başlatılmış olan kalkışma, meydanlara inen siz kıymetli kardeşlerim ile birlikte ülke için vatan için o geceyi kurtardık. Evet, 251 şehidimiz var, binlerce gazimiz var ama o hainlere müsaade etmedik hepsi de şimdi Türkiye Cumhuriyeti devletinde hesap veriyorlar. İşte bu ruh içerisinde 2023 hedefine birlikte gireceğiz. 2023 yılında da bu ülkenin bekası, vatanın birliği ve bütünlüğü için omuz omuza çalışacağız ve tekrar aynı zaferle yolumuza devam edeceğiz. Ben inanıyorum ki 2023 yine Cumhur ittifakının başarısıyla gerçekleşecek ve ülkemiz lider ülke Türkiye olacak”

Taytak, “Sinanpaşa’da Cumhur İttifakı birlikteliği var”

Cumhur İttifakı ruhu ile Sinanpaşa bölgesine gereken yatırımları ve hizmetlerin artarak devam edeceğini belirten Taytak, “Sinanpaşa Belediye Başkanımız da ilçemize çok ciddi hizmetlere imza attı. İnşallah önümüzdeki süreçte organize sanayi bölgesi ve doğalgazımız devreye girdiğinde çok daha güzel çalışmalar yapılacak. Devlet başımızda, Cumhurbaşkanımız başımızda, Devlet Beyimiz yanımızda bizim herkese karşı dikilecek yüreğimizde var, gücümüz de var, imkânımızda var. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Sinanpaşa’daki belediye başkanlarımız da birlik ve beraberlik içerisinde ellerinden geldiğince hizmet ediyorlar, hiçbir yatırım durmadı, durmayacak İnşallah çok daha güzel hizmetler yapacağız. Cumhur İttifakı ruhu ile Sinanpaşa bölgemize gereken yatırımları ve hizmetleri yapmaya devam edeceğiz”

Başkan Karaman’dan Milletvekili Taytak’a teşekkür

İlçeye vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, “Sayın Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey sağolsunlar bugüne kadar Sinanpaşamıza vermiş olduğu hizmetlerden dolayı özellikle teşekkür ediyorum. Ne zaman telefon açsak sayın vekilim elinden geldiğince fazlasıyla ilçemiz adına gereğini yapıyor. Huzurunuzda sayın vekilimize çok çok teşekkür ediyorum”

Sinanpaşa’ya en iyi hizmetleri sunmak için çalışıyoruz

İftar yemeğinde konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan ise iftar yemeğine katılan vatandaşlara teşekkür etti. Kocacan, “Cumhur İttifakının en güzel örneğini bu ilçemizde görmekteyiz. Milletvekillerimiz Sinanpaşa bölgemizi kalkındırmak için önemli hizmetler yapmaktadır, yapmaya da devam etmektedirler. Yemeğimize katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Sinanpaşa MHP İlçe Başkanı Üzeyir Barışkan da Cumhur ittifakı ruhu içinde bölgeye en iyi hizmeti sunmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını söylediler.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil