FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 10 Ağustos 2020 399 Görüntüleme

Site yönetimi bizim işimiz

Afyonkarahisar’da uzun yıllardan bu yana profesyonel anlamda apartman ve site yöneticiliği yapan, Liva Yönetim yaptığı hizmetlerle hem adından söz ettiriyor, hem de takdir topluyor.

 Liva yönetim Yönetim kurulu Başkanı Hüseyin Boyalıoğlu konu ile ilgili olarak, bir basın açıklaması yaptı. Boyalıoğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Öncelikle herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum, bizler Liva yönetim olarak, 7 yıldır Afyonkarahisar’da profesyonel anlamda hizmet veriyoruz.

7 yıl önce çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilermeye devam ediyoruz. Ne iş yaparsanız yapın bir işe nasıl başlarsanız öyle gider diye bir atasözü vardır. Bizlerde buradan hareketle işimizi daha düzgün ve daha profesyonel anlamda yapmak için, daha işe başlamadan, personelimizi tüm teknolojik imkanlardan faydalandırarak eğittik. Bizlere eğitim veren kişiler ise, tamamen bu işte alanında uzman kat mülkiyeti hukuku avukatlarıdır. Kat mülkiyeti kanunundan tutunda haklarına kadar bilen eğitimciler vasıtasıyla eğitimlerimizi aldık ve yola öyle çıktık.

Öncelikle verdiğimiz hizmetlerin başında Afyonkarahisar’a kazandırdığımız ,sitelerde hayat başlamadan önce yaşam kalitesini en üst seviyeye artırabilmek için, ilimizin önde gelen müteahhit firmalarına ve sitelerimize yönetim planı ve konut kullanma klavuzu yazıyoruz.

Şu an yönetimimizde avukatımızdan tutunda, işi yapan personelimize kadar, tamamen profesyonel bir anlayış ile hizmet veriyoruz. Yaklaşık olarak Afyonkarahisar’da 1000’in üzerinde ve farklı yerlerdeki  site ve apartmanların  ortak alan temizlikleri ,çöp alma,tadilat , bahçe bakım,hukuki takip,muhasebe gibi her türlü sorunlarıyla ilgileniyoruz. Bizler bu işleri yaparken de tamamen şeffaf, denetlenebilir ve hesap verebilirliğe de açığız.

Bizler Liva yönetimi olarak,  yaptığımız her türlü işte karar alarak kat sakinlerinin çoğunluğunun onayını alarak, her ne olursa olsun o şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Evet son zamanlarda Afyonkrahisar’da bu işleri yapma gayreti içerisinde olan çok sayıda firma var. Onlar yapma gayretindeler ama biz ise, tamamen yapıyoruz çünkü bizim işimiz bu.

iddaa ediyorum biz bu işi Afyonkarahisar’da profesyonel anlamda yapıyoruz. Duyuyoruz çok sayıda site ve apartmandan  bizim sitemizlede  ilğilenin gibi istek ve talepler alıyoruz. Çok iş yapmakla çok para kazanılmaz bu da bir gerçek biz tamamen işimizi profesyonellik üzerine kurmuş kurumsal bir firmayız. Çoğu zaman bu işi yapan diğer yöneticilerle ilgili, toplanan rakamlardan şikayetçi olanlar var, yapılan hizmetten memnun olmayanlar var, verdiği paranın karşılığını alamayanlar var.

Bu şikayetleri bizler sürekli alıyoruz, özellikle Kanlıca TOKİ Konutlarında, aylık fahiş bedellerin ödetildiğini duyuyoruz. 2+1 dairelerden yaklaşık 110 liraya yakın bir rakamın aidat olarak alındığını söylüyorlar. Bizler 2+1 dairelerden sadece 60+kdv lira ücret alıyoruz üstelik daha fazla özen gösteriyoruz. Bir kaç defa oraya gittim ne doğru düzgün peyzaj var, nede sulama var alınan rakamlara bakıyorsunuz,  sadece göze görünen alınan çöp ve temizlik var. Biz onların aldığı bu rakamlara rezidans yönetiyoruz, yazık kimsenin çöpe atılacak parası yok. O nedenle bizler bu şikayetleri göz önünde bulundurarak, gerekli atılması gereken adımlarımızı attık ve atmaya da devam ediyoruz.

Allah nasip ederse Kanlıca TOKİ’nin site yönetimine talibiz. Nasip olurda muvaffak  olursak bakın orada nasıl yöneticilik yapılıyormuş, peyzaj nasıl oluyormuş sizlerde şahit olacaksınız. Bi defa orayı bizler değil kat sakinlerimiz yönetecek, bizlerse uygulayıcı olarak orada hizmet vereceğiz. Bunu yaparken her zaman çoğunluğun kararı göz önünde bulundurulacak.

Çoğunluk ne derse o olacak. Her şey para değildir bizim için öncelik kat sakinlerinin memnuniyetidir. Memnuniyetsizlik varsa yaptığınız işin hiç bir anlamı ve önemi olmaz.” Dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil