FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 17 Kasım 2021 150 Görüntüleme

Sinanpaşa’da çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman ilçedeki çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.

D.S.İ 18. Bölge Müdürlüğü’ne ziyaret

Başkan Erdal Karaman D.S.İ 18. Bölge Müdürü Rahmi Şahin’i Meclis üyeleriyle birlikte makamında ziyaret ederek ilçeye yapılan ve yapılacak olan yatırımlarla alakalı istişarelerde bulundu.

Ziyaretle ile ilgi sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Başkan Karaman; “taleplerimizi ilettik. İlçemize hayırlı olsun. İlgi ve alakalarından dolayı Sayın D.S.İ 18. Bölge Müdürü Rahmi Şahin’e teşekkür ederim” dedi.

Başkan Karaman sahada çalışmalara devam ediyor

Öte yandan ilçede yapımına başlanacak olan yapımı devam eden ve yapımı biten alt yapı ve üst yapı çalışmalarını incelemek için personelle birlikte sahada olduklarını ifade eden Başkan Karaman;

“İlçe stadyumu temizlik bakım ve onarım çalışmasını yerinde inceledik. İlçemizin muhtelif yerlerinde devam eden içme suyu kanalizasyon ve kilitli parke taşı çalışmalarını inceledik. İlçemiz Bahçelievler Mahallesi Kocaçayır Mevkii’nden yapılacak olan voleybol sahası ve kapalı yüzme havuzu yerlerini inceledik. Müteahhit firmadan bilgi aldık. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. İlçemize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil