FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 14 Ocak 2022 142 Görüntüleme

Sandıklı Belediyesi’nden vatandaşa yakın ilgi

Sandıklı Belediyesi görevlileri “Evde Bakım Hizmetleri” kapsamında, yapılan evde temizlik, sıcak yemek ve SANKART alan vatandaşları ziyaret etti.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yaklaşık 6 yıldır düzenli olarak devam eden “Evde Bakım Hizmetleri” kapsamında, yapılan evde temizlik, sıcak yemek ve SANKART alan vatandaşlar ziyaret etti.

Başkan Mustafa Çöl’ün selamlarının iletildiği ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar, hal ve hatırları sorularak yapılan hizmetle ilgili görüşleri alındı. Vatandaşların bu hizmetin gerçekleşmesinde emeği geçen Belediye Başkanı Mustafa Çöl başta olmak üzere, herkese bolca selam ve hayır duası göndererek, işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundular.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü tarafından yapılan ziyaretlerde, sosyologda hazır bulunarak, vatandaşlar tarafından yapılan istek ve dilekler ile bundan sonra yapılabilecek hizmetlerle alakalı karşılıklı hasbihallerde bulundular.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil