FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 8 Kasım 2021 162 Görüntüleme

Sandıklı Belediyesi’nden tapu işlemlerinde büyük kolaylık

Sandıklı Belediyesi ile İlçe Tapu Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile artık vatandaşları tapu işlemlerinde gerekli olan emlak beyanı ile rayiç bedellerini, Sandıklı Belediyesi emlak servisine gelmelerine gerek kalmadan, direk tapu müdürlüğünde yapabileceklerdir.

“Emlak Beyan Değerlerinin Elektronik Ortama Alınması Protokolü” imza töreninde bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl, “Günümüz teknoloji ve dijital bir çağ. Bu sebeple Sandıklı Belediyesi olarak vatandaşlarımızın bu hizmeti kullanarak işlemlerini daha hızlı yapmaları, Sandıklı Belediyesi’ne gelmelerine gerek kalmadan, emlak beyanı ile rayiç bedellerinin daha kolay olmasını sağlamak için Müdürümüz Mehmet Yağcı ile bu hizmeti hayata geçirdik.

Sağ olsun kendilerinin bu bağlamda desteklerini Sandıklı Belediyesi olarak her zaman hissettik. Ben bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkür ediyor, vatandaşlarımızın bu hizmeti kullanarak zamandan ve hızdan verimli bir şekilde tasarruf edeceklerini düşünüyorum. Hemşehrilerimize hayırlı olsun ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil