Ana Sayfa Politika 23 Haziran 2021 246 Görüntüleme

Saadet Partisi’nden İşçi Emekliler Derneği’ne Ziyaret

Saadet Partisi’nin Nisan ayında başlattığı “Seçim İttifakı” değil “Geçim İttifakı” projesi kapsamında, bu hafta işçi kongresi düzenlenecek. Bu kapsamda Merkez ilçe başkan yardımcısı Erhan Akpınar ,ilçe başkan yardımcısı Hüseyin Ayva ve il yönetiminden İlyas Dikici.Emekliler derneğine ziyaret gerçekleştirdi.

Saadet Partisi, 24 Haziran tarihinde (yarın) “İşçi Kongresi”ni gerçekleştirecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan Akpınar, “Milli Görüş Partileri, yarım asırdır üzerinde hassasiyetle durduğu herkesin hak ettiğini alabildiği Adil bir Düzen’in kurulması için mücadele veriyor. Bunun için toplumumuzun her kesimini kucaklayarak birçok farklı çalışmalar gerçekleştiriyor. Yanlış ekonomik politikaların uygulanması sebebiyle bugün geldiğimiz noktada devletimiz de halkımız da borç batağında bocalamaktadır. Toplumumuzun hemen her kesimi ‘geçim derdi’ ile boğuşuyor. Bunun tek çözüm yolu; planlı, programlı, üretim ve istihdama yönelik yatırımlar yaparak, israftan kaçarak adil paylaşımı sağlamaktır. Bunun ise Faiz-borç sarmalı bir sistemle yapılamayacağı artık ayan beyan ortadadır” ifadelerini kullandı.

Akpınar Haziran’da (yarın) yapılacak olan ‘İşçi Kongresi’ne çevrimiçi olarak, zoom platformu üzerinden herkesin katılabileceğini belirterek, “bu ziyaretlerimizle halkımızı bilgilendirme çalışmalarımızı yapıyoruz. Hayat pahalılığına, Adaletsiz gelir dağılımına, Üretmeyen ekonomiye, İşsizliğe, Ağır vergilere… ‘hayır’ diyen herkesle ‘geçim ittifak’ında buluşuyoruz” açıklamasında bulundu.

İşçi Emekliler derneği başkan yardımcısı Hasan Aytuğ,yönetimden Ahmet Hulusi Akın ve yönetimden Birgül Taş katılmış olduğu ziyarette fikir alışverişinde bulunuldu , erbakan özel sayısı takdimi ile sona erdi.

Etiketler:

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil