resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem 24 Kasım 2021 159 Görüntüleme

Özhaseki’den Başkan Zeybek’e ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Afyonkarahisar’a geldi. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Özhaseki, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile bir araya geldi.

Afyonkarahisar Belediye’sini ziyaret eden Özhaseki, tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili Başkanı Mehmet Zeybek’ten brifing aldı. Başkan Özhaseki’yi Afyonkarahisar’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Başkanı Zeybek, tamamlanan ve planlanan projelerle ilgili bilgiler paylaştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki Belediyemizi ziyaret etti. Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarete; Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Benol Kaplan, Murat Öner, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve İl Koordinatörü Bilal Uçar, İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve daire müdürleri katılım sağladı.

Ziyaret ardından açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ise, tüm projelerin destekçisi olduklarını ve Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’ten de övgü ile bahseden Özhaseki, son dönemlerde yapılan yatırımlara dikkat çekti.

Özhaseki: “Başkanımızı tebrik ediyorum”

Özhaseki; “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tüm belediye başkanlarımızı ziyaret ediyor, çalışmaları yerinde görüp, istişare ediyoruz. Şehirler ile ilgili hükümet olarak üzerimize düşen görevlerin olup olmadığı, aracı olmak üzere ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bende belediye başkanlığı ve bakanlık görevlerinde bulunduğum için tecrübelerimi aktarmak, arkadaşlarımıza yardımcı olmak amacı ile geziyoruz. Afyonkarahisar’da yıllardır süre gelen düzgün bir anlayış var. Sol iktidarların gelip ideolojik takıldığı etrafı tahrip ettiği bir yapı çok şükür Afyon’umuzda fazlaca yaşanmadı. Düzgün arkadaşlar eli ile belediyecilik yapıldı ve güzel de işler oluyor. Mehmet Bey teşkilat içinde yetişmiş, çalışkanlığı ile temayüz etmiş bir arkadaşımız. Afyon’da da güzel işler yapıldığı biliyoruz, hele hele son zamanlarda faaliyetler iyice arttı. Bu çalışmaları konuşup, yapabileceğimiz görevleri üstlenip Ankara’ya öyle döneceğiz. Değerli Başkanımızı tebrik ediyorum, ellerine sağlık. Cenab-ı Hak nice güzel hizmet ömrü versin diye dua ediyorum.”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil