FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Magazin, Politika 17 Ağustos 2020 412 Görüntüleme

Özel Girne Koleji Günbür Günbür geliyor.

Afyonkarahisar Fertilife Hastanesi ile Özel Girne Koleji Afyon Kampüsü arasında kurumsal indirim protokolü imzalandı. Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr Fatih Öğüç ile Özel Afyon Girne Koleji Kurucusu Murat Şensoy’un imzaladığı protokol kapsamında Fertillife hastanesi üyelerine ve birinci derece yakınlarına, Özel Girne Koleji Afyon Kampüsü eğitim ücretlerinde yüzde 35 indirim uygulanacak. Protokol imza töreninde Özel Afyon Girne Koleji Anaokulu-İlkokul Müdürü Ayşe Aydın KAS ve Ortaokul ve Lise Müdürü M. Halil OKÇU da hazır bulundu.

İlimiz Sağlık alanında kurumlar arası protokollerle güvence vermeye devam ediyorlar. Şehrin iki önemli kuruluşu düzenlenen törenle Sağlık alanında birlikte bir protokol ortak imzayla adım attılar. Fertillife sağlık kurumları ve Girne koleji yetkilileri, yapılan anlaşmayla personelleri ve çalışanlarını sağlık alanında güvence altına aldılar.

SAĞLIKTA İKİ GÜÇ BİRLEŞTİ. “FERTİLLİFE. GİRNE KOLEJİ

Düzenlenen protokol anlaşmasında konuşan Fertillife Sağlık Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Dr Fatih Öğüç “ Şehrimizin güzide ve başarılı kurumlarından Girne Kolejinin kurumumuzla yapmış olduğu bu protokolle hem çalışanların hem de sevgili öğretmenlerimizin geleceğe yönelik sağlık konularını güvence altına almış olduk. Başarılı okulumuz yeni dönemde şehrimizin yüz akı olmaya devam edecektir. Protokolümüz hayırlı uğurlu olsun dedi.

Yapılan törende Girne koleji adına konuşan ve protokole imza atan Afyon Girne Koleji Kurucularından Murat Şensoy” Düzenlediğimiz protokolle iki kurum arasında ciddi anlamda bir işbirliği yaptık. Şehrin başarılı kurumu Fertillife Afyon Hastanesinin ilimize kattığı değeri görüyor ve hastane çalışanlarıyla beraber ortak bir payda da buluştuğumuz için oldukça mutlu oluyoruz. Fatih hocamızla birlikte çok güzel işlere imza atacağız inşallah” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil