FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 10 Temmuz 2020 395 Görüntüleme

ÖZDAĞ VE BURCU´DAN BAŞKAN ZEYBEK´E ZİYARET

 Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Danışmanı Esme Özbağ ve Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu ziyaret etti.

     Afyonkarahisar’da bir dizi temaslarda bulunan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Danışmanı Esme Özbağ, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu’nunda yer aldığı ziyarette Başkan Zeybek, ilimiz ve belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

     Afyonkarahisar’ın termali, mermeri, tarihi, kültürü, turizm ve lezzeti ile ülkemizin önemli illerinden birisi olduğunu söyleyen Başkan Zeybek, şehrin karayolunda kavşak noktası olması nedeni ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline geldiğini belirtti. Afyonkarahisar’ın 8 Bin yıllık tarihinden bugüne kadar süre gelen lezzetlerinin UNESCO tarafından tescil edildiğini kaydeden Başkan Zeybek, şehrimizin Gastronomi (Yemek Sanatı) alanında marka şehir ünvanı kazandığını ifade etti. Karşılıklı fikir alış verişinin yapıldığı ziyarette Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Danışmanı Esme Özbağ Başkan Zeybek’e çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil