FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 7 Nisan 2021 893 Görüntüleme

Okul Önünde Olay Çıkardılar

Görevli Memura Mukavemet, Tehdit-Hakaret, 6136 SKM Muhalefet, TCK 191 Kullanmak için Uyuşturucu ve Uyarıcı madde bulundurmak, kabul etmek veya satın almak suçundan 3 kişi tutuklandı.

Afyonkarahisar’ın Dumlupınar mahallesinde, Kadın Ana Caddesinde, Kadınana ortaokulu önünde, dün gece saatlerinde, Şüpheliler E.Ü – H.Y – M.K- A.İ hakkında, alkollü oldukları ve çevreye rahatsızlık verdiği şikayeti alındı.

Alınan şikayet ve ihbar üzerine, ekipler olay yerine intikal etti, E.G, H.Y, M.K ve A.İ isimli şahısların alkollü bir şekilde çevreye rahatsızlık verdikleri görüldü. Şahıslara kimlik kontrolü yapmak isteyen ekiplere şahısların direnmesi nedeniyle,, yaya devriye ekibinin takviye anonsu üzerine olay yerine takviye ekipler intikal ettirildi.

Şahıslar direnmeye devam ederek, görevli memurlara tehdit hakarette bulundu, bunun üzerine şahıslara orantılı güç kullanılarak göz altına alındı, Polis merkezine intikal ettirilen, şahıslar Polis merkezinde de zorluk çıkarmaya, tehdit- hakarette bulunmaya devam etti.

Şahıslardan E.G isimli şahsın yapılan üst aramasında kâğıt içerisinde sarılı vaziyette uyuşturucu madde olduğu değerlendirilen madde çıktı, H.Y isimli şahsın üzerinden de 1adet bıçak çıktı. Konu Nöbetçi Cumhuriyet Savcısına aktarıldı, Görevli Memura Mukavemet, Tehdit-Hakaret, 6136 SKM Muhalefet, TCK 191 Kullanmak için Uyuşturucu ve Uyarıcı madde bulundurmak, kabul etmek veya satın almak suçundan tahkikata başlandı.

Görevli Memura Mukavemet-Tehdit-Hakaret 6136 SKM Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanun Kapsamında İşlenen Suçlardan haklarında işlem yapılan A.İ Cumhuriyet Savcılığından serbest bırakıldı, H.Y – E.G – M.K Çıkarılmış oldukları mahkemece tutuklandı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil