resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem 24 Kasım 2021 153 Görüntüleme

Mustafa Arslan; “Cumhurbaşkanımızın yanındayız”

Milli İrade Platformu İl Koordinatörü Mustafa Arslan gündemdeki piyasa hareketliliği ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

Milli İrade Platformu İl Koordinatörü Mustafa Arslan’ın açıklaması şu şekilde;

“VAZGEÇMEYECEĞİZ!”

Son günlerde finansal piyasalarda yaşanan spekülatif dalgalanmayı fırsat bilerek kara propaganda yapanlara, kamuoyuna karamsarlık yükleyerek bir kaos ortamı üretip bu yolla ülkemizi dize getirmeye çalışanlara, birliğimizi, dirliğimizi ve kardeşliğimizi açıkça hedef alanlara karşı dün olduğu gibi bugün de duruşumuz nettir.

Her türlü manipülasyona, kara propaganda girişimlerine, sosyal ve ekonomik oynanan çirkin oyunlara karşı; Son ümit olarak sarıldıkları ekonomik manipülasyonla ülkemize yön vermeye, milletimize ve milli iradeye ayar vermeye kalkışanlara karşı, Büyük, güçlü Türkiye yolunda var gücümüzle çalışmaktan ve üretmekten, dik duruşumuzdan, asla vazgeçmeyeceğiz.

Doğru bildiğimiz yolda, ilkelerimiz ve değerlerimizin rehberliğinde: Dün olduğu gibi bugün de, yarın da Cumhurbaşkanımızın yanındayız.

OYUNCULARI BİLİYORUZ, OYUNLARIN FARKINDAYIZ

Her zaman olduğu gibi bugün de ülkemiz üzerinde gizli emelleri olanlara, milletimizin iradesine ipotek koymaya çalışanlara, Türkiye’nin yükselişini durdurmayı hayal edenlere boyun eğmedik, eğmeyeceğiz.

Tüm benliğimizle mücadele edeceğiz, engelleri aşacağız, tuzakları bozacağız ve hedeflerimize ulaşacağız. İçeriden ve dışarıdan gelen tüm tehditlere rağmen dimdik duran bir Türkiye için biriz ve asla birliğimizi bozmayacağız.

Bedelini ödemediğimiz zaferimiz, üstesinden gelemediğimiz zorluk olmadı. Bugün de hem bedel ödemeye hem yeni zaferler kazanmaya tüm irademizle hazırız. Ellerini ovuşturarak Türkiye’nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini ve pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik, yine sevindirmeyeceğiz.

Vazgeçmeyeceğiz.

ASLA!”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil