FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 10 Kasım 2021 576 Görüntüleme

Muhsin ÇEKDEMİR’ den 10 Kasım Mesajı

Güç Birliği Partisi Genel Başkan Basın Danışmanı ve MYK Üyesi Muhsin ÇEKDEMİR 10 Kasım münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

 

MYK Üyesi ÇEKDEMİR;
“83 Yıl önce bugün saat 09.05’’te Türkiye Cumhuriyeti’ nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ebediyete uğurlanışı ile yaşadığımız hüznün derin acısını hala hissetmekteyiz. Lâkin bu ülkeye armağan ettiği dünyada eşi benzeri görülmemiş reformları ve tarihe yön veren ileri görüşlülüğüyle Atamız’ın bize bıraktığı tarihi mirasın emanetçileri olmakla birlikte bugünkü yöneticilerin de üzerine bir tuğla bile koyamadıklarına üzülerek şahit olmaktayız. Zaman zaman Atamız’ın kemiklerini sızlatan soytarıların türediği ve ödüllendirildiği günlere de şahit olduk. Çok şükür ki Gazi Paşamızın’ın ve kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkacak feraset sahibi bir millet dimdik ATA’sının her daim emanetine sahip çıkmaktadır. Birileri Ebedî Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü unutturmaya, fikirlerini uyutturmaya ve kendini O’nun yerine koymaya çalışsa da ATATÜRK’ün söylediği gibi damarlarımızdaki bu asil kan buna müsaade etmeyecektir.
10 Kasım ATATÜRK’ün sadece ebediyete intikali değil Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nden sonra tüm dünyanın arkasından yas tuttuğu dünya lideridir.
Tekraren ebedî komutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ebedîyete intikalinde rahmet ve özlemle anıyorum. Bu Milletin bir ferdi olarak ATATÜRK’ün fikriyatını devletçiliğini, milliyetçiliğini, gelişmiş ön görüsünü ve biz olma duygusuyla milletimize yaşatacağımıza her geçen gün emin adımlarla ilerliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil