resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 21 Haziran 2022 29 Görüntüleme

Mısırlıoğlu sel bölgesinde incelemelerde bulundu

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki heyet sel felaketi yaşanan bölgede incelemelerde bulundu.

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İl Başkan Yardımcısı Ömer Yılmaz, İscehisar İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Özsarı ve ilçe yönetim kurulu Emrullah Çevik ile birlikte sel felaketi yaşanan köyleri ziyaret ederek muhtarları ve vatandaşları dinledi.

İscehisar İlçesine bağlı Çalışlar Köyü’nde yaşanan sel felaketini yerinde inceleyen İYİ İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, “İyi Parti olarak bu işin peşini bırakmayacağız. Her platformda sesiniz olacağız. Yaşananları TBMM Başkan vekilimiz Sayın İsmail Tatlıoğlu’na bir rapor şeklinde ileteceğim. Burada yaşananları bugün basın toplantısında dile getirdim, getirmeye devam edeceğim” dedi.

Köy muhtarlığında Çalışlar Köyü Muhtarı Veysel Çelik ve azalara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Mısırlıoğlu muhtarlarla, yaşananlar ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Mısırlıoğlu “Öncelikle Çalışlarlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz. Burada bir doğal afet yaşanmıştır. Muhtarımızla ve vatandaşlarımızla konuştuk, kendilerini dinledik. İvedi bir şekilde vatandaşlarımızın mağduriyetini giderilmesi gerekmektedir. Devlet bugün burada gereklidir. Bu gün burada olmayacaklarda ne zaman olacaklar. Yaralar acil bir şekilde sarılmalıdır. Ben tekrar geçmiş olsun diliyorum” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil