FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 12 Temmuz 2021 349 Görüntüleme

Minikler, Çocuk Şenliği’nde Buluştu

Afyonkarahisar Belediyesi, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla yaz etkinlikleri kapsamında çeşitli etkinlikleri halkımız için düzenlemeye devam ediyor. Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yaz tatilinde çocukları unutmuyor, hazırlanan çeşitli eğlencelerle, pandemi nedeniyle evde zaman geçirmek zorunda kalan çocuklarımıza keyifli bir şenlik programı sunuyor.

RENGÂRENK ‘ÇOCUK ŞENLİĞİ’

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için düzenlenen ‘Çocuk Şenliği’ etkinliği son olarak Mehmet Sami Hancıoğlu Masal Parkı’nda düzenlendi. Çocuklarımız palyaçolar eşliğinde dans ederek gönüllerince eğlendi. Halat çekme ve şarkı söyleme gibi yarışmaların yapıldığı ‘Çocuk Şenliği’nde Yedi Cüceler ve Pamuk Prenses gibi maskotlarda miniklere özel gösteriler sundu. Maskotlara yoğun ilgi gösteren çocuklar ve aileleri bol bol fotoğraf çektirdi. Her şeyin çocuklarımız için düşünüldüğü programda, ücretsiz meyve suyu, pamuk şeker ve şapka dağıtıldı. Belediyemiz tarafından düzenlenen ve yoğun ilgi gösterilen ‘Çocuk Şenliği’ yaz boyunca devam edecek.

“HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN”

Tüm yaz boyunca Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan etkinlik takviminin renkli geçeceğine dikkat çeken Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; “Salgın döneminden sonra hem çocuklarımıza hem de ailelerine nefes aldırmak için yaptığımız yaz etkinlikleri kapsamında yer alan çocuk şenliği etkinliklerimiz tüm hızı ile sürüyor. Amacımız ve gayretimiz şehrimizde yetişen çocuklarımızın kültür ve sosyal etkinliklerle tanışması, başarılı bir hayat geçirerek geleceğimizi en iyi şekilde inşa etmeleridir. Bu şiarla belediyemizin hizmetlerini yediden yetmişe, her kesimle buluşturuyoruz. Çocuklarımızın yüzü gülsün diye onlar için çalışıyor, çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil