FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 9 Mart 2021 330 Görüntüleme

Milletvekili Köksal’dan Miraç Kandili Mesajı

 

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, tüm Müslümanları’ın Miraç Kandili’ni kutlayarak bu rahmet dolu günün huzura vesile olmasını diledi.

 

MİRAÇ MÜSLÜMANLARA VERİLEN HEDİYEDİR

”İslam dininin güzel ahlakı, doğruluğu, dürüstlüğü, sevgiyi ve saygıyı esas aldığını dile getiren Milletvekili Köksal, “Miraç, Müslümanlar’a verilen bir hediyedir. Miraç, hem yükselmeyi, hem de mucizeyi ifade eder. Dünyamızın dört bir yanında mazlumlar zor durumdadır. Ne yazık ki, günümüzde kimi hırslar hoşgörünün önüne geçmiş, haksızlık, hukuksuzluk yoksulluk ve zulüm artmıştır. Bu ortamda, gönülleri yumuşatan, kardeşliği, dostluğu pekiştiren Miraç Kandili’ni idrak ediyoruz. Miraç’la birlikte anlaşılması gereken mesaj ise, birleşmek, bütünleşmek ve Yüce Yaratıcı’ya yakınlaşmaktır. Miraç Kandili, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyamızda huzurun gelmesine vesile olsun.

Kandillerin duaların kabul edildiği günler olduğunu kaydeden Köksal, “Bu vesile ile tüm İslam Âlemi’nin Miraç Kandili’ni kutluyor, bu mübarek gecenin ve edilen duaların ülkemizde huzura, barışa, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

Etiketler:

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil