FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 26 Mart 2021 316 Görüntüleme

Milletvekili KÖKSAL’dan Berat Kandili Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı, mesajında;

“Üç Aylar, mübarek Ramazan Ayı’nın müjdecisidir. Berat Kandili de mübarek Üç Aylar’ın içindeki özel gün ve gecelerden birisidir. Böyle günler ve geceler, milletimizin ortak aklını öne çıkarır, birlikte yaşama duygusunu hatırlatır.” dedi.

HUZUR, BARIŞ VE MUTLULUK GETİRSİN
Milletvekili Köksal, Berat Kandili’nin dünyada yaşanan koronavirüs salgınından kurtuluşa vesile olmasını temenni ederek, “Herkesin birbirine saygı ve sevgiyle yaklaştığı, dostluğun ve kardeşliğin hissedilir bir şekilde yaşandığı tam ve gerçek bir demokrasi, her yurttaşımızın en tabii hakkıdır. Bu nedenle toplumsal bütünlüğümüzü sarsan her türlü ayrıştırma, kutuplaştırma ile ötekileştirmelerden, ayrıca dini siyasette kullanmaktan özenle kaçınıyor ve sorumluluk sahibi herkesi de kaçınmaya çağırıyorum. Berat Kandili’nin başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam coğrafyasına huzur, barış ve mutluluk getirmesini koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılı sürecin bir an önce son bulmasına vesile olmasını dilerim.” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil