FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 26 Şubat 2021 359 Görüntüleme

MHP MERKEZ İLÇEDE AHDE VEFA SEFERBERLİĞİ

MHP Afyonkarahisar merkez ilçe başkanlığı merkez ilçe başkanı Fahri Fevzi KARTAL öncülüğünde yine partili , partisiz herkesin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde MHP merkez ilçe başkanlığı olarak Afyonkarahisar genelinde geçmiş dönemlerde ve halen MHP’ne çeşitli kademelerde görev yapmış ve halen görev yapmakta olan parti yöneticisi ve partililere iş yerlerine ve evlerine giderek hem ziyaretlerde bulundu , hem de yaptıkları hizmetlerde dolayı kendilerine teşekkür plaketi verdi.

Sürekli olarak sahada çalışkan ve başarılı çalışmaları ile isminden sıkça bahsettiren MHP merkez ilçe başkanı Fahri Fevzi KARTAL son yapılan AHDE VEFA SEFERBERLİĞİ adı altında başlattığı çalışma ile yine gönüllere taht kurmayı başardı. Plaketlerini merkez ilçe başkanından alan geçmiş dönem yöneticileri ve halen aktif olan yöneticiler bu mutluluklarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalar ile duyurdular. Merkez ilçe başkanı Fahri Fevzi KARTAL’ ın bu çalışmasından sonra her defasında beklenilenden daha fazla çıtayı yükselterek devam etmesi de partili , partisiz birçok kişiler tarafından takdir toplamaya devam ediyor.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil