FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, Magazin, Politika, Reklamlar 23 Haziran 2020 345 Görüntüleme

Mezarlıktaki yabani otlar temizlendi

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesinde bulunan Aile Kabristanlığında Belediyeye bağlı Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından temizlik yapıldı.

Sinanpaşa İlçesinde bulunan Aile Kabristanlığında bir süredir koronavirüs nedeniyle temizlik yapılamayınca vatandaşlar, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’dan mezarlık içerisindeki yabani otların temizlenmesini talep etti. Vatandaşların isteği karşısında harekete geçen Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, belediye ekiplerine mezarlık içerisinde temizlik yapılması talimatını verdi.

BAŞKAN KARAMAN’A TEŞEKKÜR

Kısa sürede mezarlığın içerisindeki yabani otların temizlenmesinin ardından Sinanpaşa halkı Belediye Başkanı Karaman’a teşekkür etti. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Karaman, en son Ramazan Bayramı öncesi mezarlık içerisinde temizlik yaptıklarını söyleyerek, “Koronavirüs salgını dolayısıyla ekiplerimizi dezenfekte ve ilaçlama için görevlendirmiştik” dedi.

HIZLI BİR ŞEKİLDE TEMİZLENDİ

Normalleşme sürecine geçilmesinin ardından vatandaşlardan mezarlık içerisinde temizlik yapılması konusunda talepler aldıklarını belirten Başkan Karaman, “Bizde vatandaşımızın talebini en kısa sürede gidermesi için talimat verdik. Ekiplerimizde hızlı bir şekilde temizliği yaptılar. Vatandaşlarımızın bu talebini küçükte olsa çözmenin mutluluğu içerisindeyiz. İnşallah Kurban Bayramı öncesi tekrar mezarlık içerisinde bir temizlik yapacağız” diye konuştu.

TALEPLERİ GİDERMEYE ÇALIŞACAĞIZ

Vatandaşların taleplerinin her şeyden önce geldiğini ifade eden Başkan Erdal Karaman, “Vatandaşlarımız en küçük sıkıntısını ve taleplerini bana ulaşmadan belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğüne iletebilirler. Bizde vatandaşlarımızın hangi talebi olursa elimizden geldiğince gidermeye gayret edeceğiz” dedi.

Çalışmalar kapsamında ekipler, ot kesme aletleri ile uzayan yabani otları biçerek ve tırpanlayarak mezarlık alanını temizledi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil