resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa İlçeler 27 Kasım 2021 114 Görüntüleme

Mehmet Özhaseki’den Sandıklı Belediyesi’ne ziyaret

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve kıymetli eşleri, Sandıklı Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Mustafa Çöl’den belediye ve ilçe ilgili bilgiler aldı.

Başkan Mustafa Çöl’den tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bir brifing alan Mehmet Özhaseki, başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ile emeği geçenlere teşekkür ederek kendilerini tebrik ettiler. Sandıklı Belediyesi’ni ziyaret eden Özhaseki, ziyaret sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayarak açıklamalarda bulundu.

Mehmet Özhaseki açıklamalarında; “Sağolsun Belediye başkanımız ikinci defa adaylığını koyduğunda bizi mahcup etmedi. Sandıklı halkıda onu sevdi çalışkan ve gayretli bir arkadaşımız. Belediye başkanının bir ismi de o şehrin emini olmaktır. Güvenilen ve itimat edilen insanı olmaktır. Çünkü belediye başkanı buradaki vatandaşın temsilcisidir. Başkanımızı seviyoruz. Çok sıkışık bir toplantıların olduğu bir ortamda hususi gelip ziyaret ederek bende bir selam verip gidiyorum. Allah bu gençlik enerjisini hayra yönlendirsin ve millete hizmete devam etsin inşallah. Bize de ne düşüyor ise Ankara’da telefonun ucunda bekliyoruz” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil