FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 6 Kasım 2021 208 Görüntüleme

Kumartaşlı; “Saygısızlık edenleri yüce Milletimiz asla unutmaz”

Afyonkarahisar Şehit Gaziler Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı İyi Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’ın şehit kardeşine küfretmesine sert tepki gösterdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kumartaşlı şu ifadelere yer verdi;

“Kamuoyuna Duyurulur! 05.11.2021 tarihinde PKK terör örgütü tarafından 1997 yılında şehit edilen İsa GÜMREN’in kardeşinin

Bingöl’de verdiği tepki neticesinde, İyi Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’ın şehit kardeşine karşı yaptığı küfürü tüm şehit aileleri ve gazilerimize yapılmış gibi addediyor esef, şiddet ve nefretle kınıyoruz.

Vatanımızın bütünlüğü, milletimizin birliği ve beraberliği için hayatını feda eden şehitlerimizin, aziz hatıralarına, bizlere emanet yakınlarına saygısızlık edenleri yüce Milletimiz asla unutmaz.

Aziz şehitlerimizin kanlarıyla kurulan meclisimiz de Teröre destek verenlerle, şehidimizin emaneti olan yakınlarına ağza alınmayacak şekilde küfretme hadsizliği, alçaklığı ve terbiyesizliğine cüret etme cesaretini gösteren, hiçbir parti, milletvekili istemiyoruz.

Şehit Aileleri ve Gaziler olarak;

Her kim terör sevici, eli kanlı bebek katillerini destekleyen siyasi parti ile temasa geçip, iş tutarsa karşısında bizleri görecektir.

Lütfü Türkkan’ı derhal Milletvekilliğinden istifa etmesini istiyoruz.”

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil