FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 13 Ekim 2020 255 Görüntüleme

Koyuncu; ‘’Emirdağ’ımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz’’

Emirdağ Belediye Başkanlığı Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ile asfalt protokolü imzalandı.
İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ın makamında gerçekleştirilen görüşmede, Emirdağ’da bulunan Horan Yolu Caddesine yaklaşık 1,5 km uzunluğunda sıcak asfalt ile İncili Mahallemizde bulunan ve TOKİ Yolu olarak bilinen, Halaç Huzurevi- – Aziziye İlkokulu – TOKİ arasına da 2 Km uzunluğunda satıh kaplamalı asfalt uygulaması için protokolü imzalandı.
Ücretini Belediyenin karşılayacağı yolların, çalışmaları İl Özel İdaresi ekipman ve personelleri tarafından yapılacak.
Yapılan bu çalışma bedeli de 3 eşit taksitte daha önce 15 Temmuz Caddesi için yapılan sıcak asfalt çalışmasında olduğu gibi Özel İdare hesabına yatırılacak.
Protokol ile ilgili olarak açıklama yapan Başkan Koyuncu; ‘’Göreve geldiğimizde biz bu şehri yenileyeceğiz, dedik ve sözlerimizi birer birer yerine getiriyoruz.
Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in onayıyla yapılacak asfaltlama işlemlerinin tüm maliyeti belediyemiz tarafından karşılanacak olup; hizmeti dışardan almak yerine il özel idaremizin imkanlarını kullanarak ilçemizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek’e, Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanımız Burhanettin Çoban’a ve İl Genel Meclisi Üyemiz Necati Şevik’e teşekkür ediyorum’’ dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil