FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Yaşam 9 Kasım 2021 230 Görüntüleme

Konya gezisi engellileri çok mutlu etti

Afyonkarahisar Ağır Düzeyde Zihinsel Engelliler yardım derneği üyeleri hafta sonunda Konya gezisi düzenlediler.

Afyonkarahisar Ağır Düzeyde Zihinsel Engelliler Yardım Derneği Başkanı Hatice Özkan ve yönetiminin öncülüğünde gerçekleşen Konya gezisine Anneleri de dahil olmak üzere 30 engelli birey katıldı.

Yücel tur servis hizmetleri ile yapılan gezide tur şirketi rehberi de dernek üyelerine ve engelli bireylerine deyim yerindeyse Konya’ya karış karış gezdirdiler.

Tarihi, kültürel ve dini mekanların ziyaret edildiği gezi’de turistik mekanlarda bireylere gezdirildi.

Konya’nın güzide mekanlarından Japon parkı, Kelebekler bahçesi, Mevlana türbesi, Mevlana müzesi ve panorama müzesinin gezdirildiği Konya gezisinde 30 engelli birey ve ailesine çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Üyeleri tarafından çok sevilen 17 yıldır başarıyla dernek başkanlığı görevini başarıyla yerine getiren Hatice Özkan, bu tür etkinliklerin artarak devam edeceğini daha çok güzel yerlere geziler düzenleyeceğini ve güzel şeyler yapacağını söyledi.

Güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Afyonkarahisar Ağır Düzeyde Zihinsel Engelliler Yardım Derneği Başkanı Hatice Özkan, tura katılan tüm ailelere ve tur şirketine teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil