FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 11 Kasım 2021 151 Görüntüleme

Kazada yaşamını yitiren 5 öğrenci dualarla anıldı

Afyonkarahisar’da 11 Ekim tarihinde servis aracının devrildiği ve 5 öğrencinin öldüğü, 5’inin de yaralandığı kazanın ardından köyde İyi Parti İl Başkanlığı ve İscehisar ilçe Teşkilatı tarafından hayatını kaybeden öğrenciler için Kur’anı Kerim tilaveti ve Mevlidi Şerif okutuldu.

İscehisar İlçesi’ne bağlı Çatağıl köyünde meydana gelen korkunç kazada, İsmail Eser (11), Melisa Demirel (14), Nisa Eser (14), Teslime Eser (13), Damla Duran (11) hayatını kaybetmişti. Hayıtını kaybeden öğrencilerin ailelerin acısı hala tazeliğini korurken onlar için Mevlidi Şerif programı düzenlendi. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener düzenlenen programa telefonla bağlanarak ailelere başsağlığı dileyerek onların acılarına ortak oldu. Öğle namazı sonrası düzenlenen program Kuran’ı Kerim tilavetinin ardından Mevlidi Şerif okutulması ve 5 öğrenci için duaların edilmesiyle son buldu.

Mevlit programı sonrası öğrencilerin kabirleri ziyaret edilerek dua edildi

Programa İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu’nun yanı sıra, İscehisar ilçe Başkanı Necmi Özsarı, İl ve İscehisar ilçe yönetim kurulu üyeleri, İl Kadın kolları Başkanı ve üyeleri, İscehisar Kadın kolları ve Gençlik kolları başkanları ve üyeleri katıldı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil