FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 27 Haziran 2020 512 Görüntüleme

KAYNAYAN KAZAN EMİRDAĞ


Merhaba kıymetli takipçilerim.
Seçimler geçtikten sonra bir köşe yazımda Emirdağ + İttifak = 0 başlıklı bir köşe yazısı yazmıştım. Bugün aslında o köşe yazıma kızan, hatta telefonla arayarak yazıyı kaldırmam için ricacı olanlar vardı. Zaman o kadar çabuk geçtiki ama emirdağ’daki o sert rüzgarlar dinmedi. Geçtiğimiz günlerde yerel bir kanalda konuk olan Emirdağ belediye başkanı Serkan KOYUNCU tabiri caiz ise eski belediye başkanı Uğur Serdar KARGIN’ı topa tuttu. Topa tuttu tutmasına ama sanki bu iddaalarda bir gariplik var gibi geldi bana. Sizcede öyle değilmi? Şimdi ben bir belediye başkanı olsam ve önceki belediye başkanı hakkında iddalarda bulunsam ve bu iddaalar hakkında ortaya belge sunmasam kim ne düşünür. Diyelim ki elinde bilgi belge var Uğur Serdar KARGIN sosyal medya hesabında diyor ki , bu iddaaları ispatlayın evimi damımı, işimi aşımı size hibe edeyim. Şimdi Uğur başkanı yıllardır tanırım. Demek ki kendinden o kadar emin ki adam servetini hibe etmeye hazır. Yoksa uğur başkanın aklından zorumu var. Bildiğim kadarı ile o tarz sağlık problemi yok. Peki bu olayı farklı değerlendirelim. Eğer Emirdağ belediye başkanı Serkan KOYUNCU bu iddaaları belgeleyemezse ne yapacak? Serkan başkan servetini hibe edecekmi. Ya da bazı siyasiler gibi ispatlayamazsam istifa ederim diyebilecekmi
Emirdağı daha çok sancılı günler bekliyor gibi gözüküyor. Bu arada geçtiğimiz günlerde (seçim sonu) yazdıklarımın hala arkasındayım. Emirdağ’da seçim sonrası özellikle belediyede Ülkücü kıyımı yapılırken, zoraki branşı olmayan işlere ülkücü kadrolar sürdürülürken sessiz kalanlara ve özellikle partinin MYK Üyesi ve Milletvekili olan sayın Mehmet TAYTAK Bey’e seslenmek istiyorum. Lütfen diğer ilçelerde olduğu gibi Emirdağ’da da ittifak olduğunu ve Ak Parti Milletvekili ve yetkilileri ile beraber bizlere hatırlatın lütfen. Eğer böyle bir girişiminiz var ise de lütfen paylaşın ki Afyonkarahisar kamuoyuda bilgilensin.
Sizler bu konuya dahil olmaz iseniz bu konu böyle devam ederse Ülke gündeminde yakında yer alacaktır. Sonuçta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Bey Cumhur İttifakı için elini değil gövdelerini taşın altına koymuşlardır. Bu zor dönemlerden sükunet ile geçeceğimize inanmak dileğim ile herkese saygılar sunarım.
Hoşçakalın değerli dostlar…

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil