FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 7 Aralık 2021 382 Görüntüleme

Karahan;“Mahkemeye veriyorum tek şartla vazgeçerim özür dileyecek”

Ak Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalara sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

Karahan açıklamalarında şu ifadelerine yer verdi;

“İyi Parti’nin Müfteri İl Başkanın Asılsız ve Mesnetsiz Karalamasına İlişkin açıklamamdır;

“Kul hakkı ve memleketi kötülemeden başka bir şey de değildir”

Öncelikle İYİ Parti İl Başkanının ve millet ittifakı vekillerinin Afyonkarahisar’ın ortak değerlerini ve kişileri daha ne kadar iftira atacak ve çamur at izi kalsın siyaset anlayışıyla açıklamalar yapacak merak konusu. Bu açıklamaların hiçbir siyasi faydası olmadığı gibi kul hakkı ve memleketi kötülemeden başka bir şey de değildir. Açıklama yaparken araştırma yapmanızı ve iftira siyasetinden vazgeçmenizi tavsiye ediyorum.

“Biz Afyonkarahisar’ımızın değerleri için elimizi taşın altına koyuyoruz”

Yine de hemşehrilerimizin konu hakkında bilgi edinmek hakkıdır. Bu yüzden kısaca cevap vermek istiyorum. Daha düne kadar takımımız ligde istediği noktada değilken futbolla ilgi alakası olmayan,  muhalefet il başkanları ve vekilleri, Afyonspor’umuz Süleyman Karakuş ve yeni yönetimi ile beraber çıkışa geçince, alt yapıdan Afyonkarahisarlı gençlerimiz A takımda forma şansı bulup gol ve asistlerle katkı sağlayınca, takımımız sezon başından bu yana yakalayamamış olduğu galibiyet serisini yakalayınca, ligde 10. sıradan 5. sıraya yükselip play-of potasına girince ve kupada 1. Lig takımı İstanbulspor’u deplasmanda mağlup edip Fenerbahçe ile eşleşince, bir anda ilgi alakalarını buraya çevirdiler. Buna vesile olduğumuz için mutluyuz, Afyonspor hepimizin. Biz Afyonkarahisar’ımızın değerleri için elimizi taşın altına koyuyoruz koymaya da devam edeceğiz.  Muhalefet partisi il başkanı ve vekillerinin de bugünden sonra da ilgi alakalarını Afyonspor’umuz üzerinden eksik etmemelerini rica ediyorum.

“Afyonspor yöneticiliğinden cebime tek 1 kuruş girmedi, ispatla mükelleftir hodri meydan!”  

Gelelim İP İl Başkanının şahsım üzerine atmış olduğu iftiraya; 1 ay önce (atanarak değil, seçilerek göreve gelmiş olduğum) Afyonspor yöneticiliğinden cebime tek 1 kuruş girmiş olmadığı gibi, kulübün kasasına bağış olarak koyduğum ve deplasman yolculuğunda cebimden harcadığım binlerce lira oldu. Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Hodri meydan!

“1 kuruş almışsam bütün görevlerimden istifa edeceğim”

Eğer ben 1 kuruş almışsam, bütün görevlerimden istifa edeceğim. İspatlayamazsan, aynı erdemi senden de bekliyorum.

“Mahkemeye veriyorum tek şartla vazgeçerim özür dileyecek”

Son söz; İP İl başkanını da ona bu yalan haberi getirenleri de mahkemeye veriyorum. Tek bir şartla davamdan vazgeçeceğim; şahsımdan özür dileyecek ve Afyonsporumuz’a bağış yaptığı makbuzu tarafıma iletecek. Aksi halde onlardan aldığım tazminatı da kulübümüze bağışlayacağımı buradan duyuruyorum.”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil