resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 20 Kasım 2021 250 Görüntüleme

Kadınlara Yönelik Projeler Masaya Yatırıldı

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP ve Türkiye Kadın Kolları Başkanı Fatma URHAN ile bir araya geldi. Görüşmede Genel Başkan Vekili Pınar ALBAYRAK' ta hazır bulundu.

Bir süredir bir çok konuda yaptığı çalışmalar ve parti projeleri hakkında parti sözcüsü Ertan ÖZDOĞAN’ nın açıklamalarından sonra bazı partilerin bu açıklamalarının aynısını vaad olarak sıralamasından sonra da sürekli sahada olan Genel Başkan Ali KARNAP , Parti Üst Yönetimi ve parti kadroları toplantılarına ve çalışmalarına devam ediyor. Bu gün ki toplantı ile ilgili Genel Başkan Ali KARNAP ” Türkiye Kadın Kolları Başkanım Fatma URHAN ile bir araya gelip istişarelerde bulunduk. Ülkemizde kadınlarımızın sıkıntılarını ve en çok hangi konularda ötelendiklerini de biliyor takip ediyoruz. Kadınlarımızın hak ettiği değeri ve çağdaş Türk kadınının yaşam standartlarını inşallah Güç Birliği Partisi iktidarında gerçekleştireceğiz. Evet kadınlarımız için çok ciddi proje ve düşüncelerimiz var ama şimdi bunları açıklar isek yarın yine sanki kendi projeleri gibi birileri çıkar açıklama yapar. Gerçekleştireceğimiz bu projeler ciddi anlamda kadınlarımızın yıllardır özlem ve hasretle beklediği gerek ekonomik , gerek ticari ve gerekse kişilik hakları ile ilgili bir çok projemizi hayata geçireceğiz. ” dedi.

 

Güç Birliği Partisi Türkiye Kadın Kolları Başkanı Fatma URHAN ” Bugün Sayın Genel Başkanımız ile bir araya geldik ve Türkiye’ de kadınlarımız için ne yapabiliriz , kadınlarımızın iş dünyasındaki yeri ve daha bir çok konuyu ele aldık. Türkiye Kadın Kolları olarak her gün çalışmalarımıza devam ediyoruz. bünyemizde bulunan bir çok kadın neferimiz ile birlikte kadınlarımız ile bir araya geliyoruz ve kendilerinin bizler ile kurdukları bağdan da fazlası ile mutlu , gururluyuz. Toplumda sporda , siyasette , iş dünyasında ve bir çok noktada kadın eli değmesi gerekli ve şarttır. İnşallah yakın zamanda bu projelerimiz ile Sayın Genel Başkanımız Ali KARNAP Bey’ in direktifleri doğrultusunda bu projelerimizi vakti zamanı gelince halkımız ile paylaşacağız. Her zaman da söylediğimiz gibi ” GÜÇLÜ KADIN GÜÇLÜ TÜRKİYE ” sloganımız inşallah Güç Birliği Partisi iktidarında görmezden gelinen kadınlarımızın gözü kulağı olacağız. ” dedi

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil