FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 9 Mart 2021 698 Görüntüleme

Kadın Kültür Evi İnşaatında Sona Doğru

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in himayelerinde tüm ilçelerde hayata geçirilecek olan Kadın Kültür Evleri projesi kapsamında ilçemizde yapılacak olan Kadın Kültür Evi inşaatı aralıksız devam ediyor.

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN, “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in girişimleriyle kadınlar için anlamlı bir o kadar da geç kalınmış olan bir proje hayata geçirilecek. İscehisar Belediye Meclis kararı ile yer tahsisini yaptığımız alana Ayyıldız Mermer firma sahibi hayırsever işadamımız Necmettin Ayyıldız tarafından yaptırılan Kadın Kültür evi inşaat çalışmaları aralıksız devam ediyor.

İscehisar Belediyesi olarak kadınlara yönelik her türlü projeye daha fazla önem veriyoruz. Kadınların sosyal ve kültürel aktivitelerde bulunabileceği, spor yapabileceği, çeşitli kurslara katılabileceği, kafelerde vakit geçirebileceği Kadın Kültür Evleri’nde yapılacak tüm faaliyetler tamamen ücretsiz olacak. İscehisar Kaymakamlığımız ile ortaklaşa Kadın Kültür Evleri Projesini en kısa sürede hayata geçireceğiz.

Projenin hayata geçirilecek olmasında başta Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek olmak üzere, İlçe Kaymakamımız Uğur Kapar’a, Siyasi Parti İlçe Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, işadamı Necmettin Ayyıldız’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Köprüde İnceleme Yapıldı

Köprüde İnceleme Yapıldı

Hazır Site apk Uzman Tescil