resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Yaşam 20 Kasım 2021 140 Görüntüleme

Junior Ögeday 1 yaşında

Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday’ın oğlu Junior Ögeday bugün 1. yaşına girdi.

Ögeday Ailesi’nin en küçük üyesi İbrahim Ege Ögeday’ın 1. yaş günü özel bir mekânda gerçekleşen doğum günü organizasyonunda Ögeday Ailesi’nin sevenleri ve dostlarının katılımıyla gerçekleşti.

Halinden oldukça memnun görünen İbrahim Ege Ögeday neşeli ve sıcak halleriyle davetlerinin ilgi odağındaydı. Minik Ögeday doğum günü organizasyonu boyunca ablalarının da ilgi odağıydı kardeşlerinin doğum günü için özenle hazırlanan ablaları ve ailede oldukça şık ve mutlu idiler.

AFİHAD Derneği Başkanı İsmail Ögeday, minik oğlu İbrahim Ege Ögeday için özenle hazırlatmış olduğu pastayı ailecek keserek mutlu bir aile tablosu çizdiler. İbrahim Ege Ögeday’ın doğum günü organizasyonunda davetlilerde ihmal edilmezken özenle hazırlanan ikramlar davetlilerin beğenisine sunuldu.

Davetliler aileleriyle birlikte doğum dünü organizasyonuna katılarak Ögeday Ailesi’ni yalnız bırakmadı. Basın camiasından birçok kişinin katıldığı organizasyonda Saadettin Ulusoy, Mustafa Dağhan, Resul Sündük, Ahmet Uçmak, Ahmet Taşdelen, Muhittin Çekdemir, Soner Gürsan, Doğancan Gürsan, Dilek Tür, Tülay Sahra Şenel, Yıldız Değer, Nuray Ölçer, Nuray Çağıran vardı. Davetliler Ögeday Ailesi’ni tebrik ederek Minik Ögeday’a güzel dileklerini iletmeyi ihmal etmediler.

Doğum günü organizasyonu oldukça neşeli bir şekilde gerçekleşirken çekilen hatıra fotoğraflarının ardından organizasyon sona erdi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil