FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 20 Mayıs 2021 336 Görüntüleme

İYİ Parti’den, “Hep Birlikte Gidişin Hikayesini İzliyoruz”

TBMM İYİ Parti grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu ve İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk İYİ Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun şehir dışında bulunması nedeniyle misafirleri İYİ Parti Afyonkarahisar Teşkilat Başkanı Celal Bursalıoğlu başta olmak üzere İl yönetim kurulu üyeleri ile Kadın Kolları Başkanı Öznur Hız ve Gençlik Kolları Başkanı Enes Kamburoğlu karşıladı.
İYİ Parti İl Başkanlığında İYİ Parti TBMM grup Başkanı ve İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’e hoş geldiniz diyen Bursalıoğlu” Isparta İl Başkanımızın vefatından dolayı büyük üzüntü duyduk, acımız büyük. Sizlerin onun cenazesinde dönerken İl Başkanlığımıza uğramanız bizleri son derece mutlu etti. Pandemi nedeniyle kısıtlı sayıda arkadaşımızla sizleri karşıladık, hoş geldiniz” dedi.
Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan TBMM İYİ Parti grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu “Afyonkarahisar’da olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Isparta İl Başkanımızı kaybetmenin acısı içersindeyiz. Allah mekânını cennet eylesin, yakınlarına ve İYİ Parti camiasına sabırlar diliyorum” dedi.

Başaramadılar
Tatlıoğlu” Bizi karşılamanızdan son derece mutlu olduk, onur duyduk. Pandemi döneminde zor bir noktayız, Türkiye iyi başladığı mücadelede maalesef sonunu getiremedi. Nüfusumuzun büyük çoğunluğu aşılanamadı. Avrupa ülkeleri sınırlarını açıyor. Bu konuda geri kaldığımız için üzüntülüyüz. Şampiyonlar Ligi finali ve Formula 1 yarışları ülkemizden alındı.17 gün kapanma sürecinde 17 milyon aşı yaparak bu süreci başarı ile tamamlaya bilirdik. Maalesef başaramadılar. Türkiye son on yılda büyük bir fakirleşme içersinde. Büyük bir belirsizlik hakim. Kapanma sonrası maalesef esnafımız pazartesi günü dükkanını açıp açamayacağını bilmiyor.böyle bir belirsizlik hakim” dedi.
Büyük Orta doğu projesinde gelinen nokta ortada
“Düşmanlarını sevindiren bir Türkiye var. Amerika’nın ve İsrail’in tutumları malum. Filistin’de yaşananlar ortada. Büyük Orta doğu projesinde gelinen nokta ortada.Bu projeye emek verenlerin vebali var.Biz İYİ Parti olarak umudumuzu kaybetmedik.Türkiye bu Türkiye değil.Başara bilecek güce sahibiz.Günlerdir kanun dışı bir zatın dizi filmleri andıran kasetlerini izliyoruz.Sayın Erdoğan’dan bir ses yok.Az daha sabredin.bu işi yapabilecek kadrolar İYİ Partide var.Biz umudumuzu kaybetmedik”
Milletimizin verdiği güçle yürüyoruz
“Hep birlikte gidişin hikâyesini izliyoruz. Biz yolumuza devam ediyoruz, Söylenenlerle uğraşacak zamanımız yok. Önümüze bakıyoruz. Bu söylemlerle zaman ayırarak milletimizi yormayız. Ülkemiz için çalışacağız. Milletimizin verdiği güçle yürüyoruz. Filistin’de zulüm arşa eriyor, Dışişleri Bakanı Meclise gelmiyor. Dışişleri Bakanından öneriler dizisi bekledik, Bakan ortada yok.Yirmi yıldır Filistin’in Türkiye’den bir kazanımı yok.Yıllar önce Sayın Süleyman Demirel Filistin’e gitmiş ve Yaser Arafat ile namaz kılmış.Türkiye’nin şimdide bunu yapabilecek gücü kudreti var.Biz Milletimizle birlikte bu gücü harekete geçireceğiz” diye ifade etti.
Açıklamanın akabinde Teşkilat Başkanı Bursalıoğlu tarafından, İYİ Parti TBMM grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu ve İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’e ziyaretin anısına hediye takdim edildi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil