FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 11 Ocak 2022 175 Görüntüleme

İyi Parti’de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlaması

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı bu haftaki basın toplantısına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel medya mensuplarının gününü kutlayarak başladı.

Basın toplantısı öncesi basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü pasta keserek kutlayan İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu ve basın mensupları günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

Pasta kesiminin ardından yerel medya mensuplarına hediye takdim eden Mısırlıoğlu şu ifadelere yer verdi;

“Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Basın milletin müşterek sesidir’ ilkesinden hareketle toplumun haber alma ihtiyacını zor şartlarda fedakârca karşılayan, demokrasinin güçlenmesine katkıda bulunan sizler; ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını gündeme taşıyarak önemli bir görevi ifa etmektesiniz.

“Kamuoyunun sesi olma görevini yürüten tüm gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum”

Gece-gündüz demeden, her iklim şartında halkı bilgilendirmek adına haber peşinde olan gazeteciler, son derece zor ve meşakkatli bir görevi icra etmektedirler.

Bin bir güçlükle mesleklerini icra etmeye çalışan değerli gazetecilerimizin çabaları takdir edilmesi gereken bir durumdur. Bu anlamlı günde basın şehitlerimizi yad ediyor, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile kamuoyunun sesi olma görevini yürüten tüm gazeteci arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Zorlu ve meşakkatli görevlerinde tüm gazetecilere başarılar dileyerek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım.”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil