FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 22 Mart 2021 843 Görüntüleme

İYİ Parti Nevruzu Kutladı

İYİ Parti Dumlupınar İlçe Başkanlığı, Milletvekilleri ve Türk Dünyasından konukların katılımıyla büyük Türk bayramı Nevruz’u kutladı. Program 20 Mart Cumartesi günü Kütahya Dumlupınar Merkez’de gerçekleştirildi.

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve Başkan Yardımcısı Celal Bursalıoğlu, Yönetim kurulu üyeleri Ahmet Hastürk ve Şaban Çallıöz de Nevruz kutlamalarına katıldı.

“Türk Dünyası Baharı Birlikte Karşılıyor” sloganıyla yapılan program 20 Mart Cumartesi günü Kütahya Dumlupınar’da gerçekleştirildi.

ANDIMIZ BİRLİKTE COŞKUYLA SÖYLENDİ
İYİ Parti Milletvekilleri de dahil birçok ismin katıldığı programda, demir dövmeden at gösterisine, folklordan, ateşten atlamaya birçok etkinlik gerçekleşti. Öte yandan programa; Sürgündeki Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı Hızırbek Gayretullah ve bakanları, Irak Türkmen Cephesi Türkiye Temsilciliği Mehmet Tütüncü, Tebrizli Türk Düşünür Rahim Cavadbeyli de katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinin akabinde Andımız coşkuyla okundu.

BAŞKAN MISIRLIOĞLU’NA PLAKET VERİLDİ
Etkinlikler dans gösterileri, halk oyunları ve sanatçıların konserleriyle devam etti. Kutlamalara katılan konuklar birer konuşma yaptı. İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri de yakılan ateşten atladılar. Programın sonunda katılan protokole günün anısına özel birer plaket verildi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil