FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 14 Kasım 2021 166 Görüntüleme

İyi Parti muhtarlarla istişarelerde bulun

İyi Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu, beraberindeki heyetle birlikte Afyonkarahisar’daki bazı semt muhtarlarını ziyaret etti.

Ziyarette İyi Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu’na İl Başkan Yardımcısı Hamdi Arık ve Belediye Meclis üyesi Kadir Delikanlı eşlik etti. İyi Parti Heyeti Kasımpaşa Mahallesi Muhtarı Abdullah Tuğan’ı, Battalgazi Mahallesi Muhtarı Ahmet Sarıkaya’yı, Osmangazi Mahallesi Muhtarı Arif Zenger’i ve Esentepe Mahallesi Muhtarı Âdem Tota’yı ziyaret ettiler.

İyi Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu; “En küçük idari birim olan mahallelerin, çoğunluğun oyu ile seçilen muhtarlarımız, mahalleleri ile yerel ve merkezi yönetim arasında bir köprü vazifesi görmektedirler. Sosyal açıdan ise bölgesindeki kimsesiz, engelli, muhtaç ya da yaşlıların tespitini ve yardımlarını gerçekleştirirler. Biz İyi Parti ailesi olarak, mahalle muhtarlarımızı düzenli olarak ziyaret etmekte, onların taleplerini yetkili mercilere iletmekteyiz. Temennimiz, vatandaşımızı en iyi tanıyan, onların sorunlarına hâkim olan muhtarlarımızın, ekonomik yönden zor günler geçirdiğimiz bu günlerde, daha fazla dinlenilmesi ve insana dokunan, sıkıntıları hafifleten talep ve önerilerinin yerine getirilmesidir.

Memleketimize hizmet için görev yapan ve bunu ibadet gibi gören tüm muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız demokrasinin temel taşıdır. Muhtarlarımızla istişarelerde bulunduk. Memleketimize hizmet için görev yapan ve bunu ibadet gibi gören tüm muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretle ilgili olarak Kasımpaşa Mahallesi Muhtarı Abdullah Tuğan, Battalgazi Mahallesi Muhtarı Ahmet Sarıkaya, Osmangazi Mahallesi Muhtarı Arif Zenger ve Esentepe Mahallesi Muhtarı Adem Tota ise; “yanımıza gelerek hatırımızı sormanız çok anlamlı ve önemli, mahalle sakinlerimiz adına sizlere teşekkür ediyoruz” dediler.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil